PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Vltava žije 2016 Circle - audiovizuální festival na vodě


Festival
Město: České Budějovice

Datum: 08.09.2016 od 15:00 hod.

Místo: Náplavka U Dlouhého mostu

 
 

 Agentura Art4promotion vás srdečně zve na 5. ročník audiovizuálního festivalu na vodě VLTAVA ŽIJE, který proběhne ve čtvrtek 8. září od 15. hod. a v pátek 9. září od 16:30 hod. na náplavce u Dlouhého mostu v Českých Budějovicích.

Vyvrcholením dvoudenního festivalu bude v pátek 9. září od 21hod výpravná multimediální show CIRCLE. Před show si můžete užít koncert kapely PORTLESS, která se autorsky podepsala i pod hudbu k multimediální show CIRCLE a koncert fimových melodií v odání MIB orchestru a sólistky Michaely Gemrotové.

Padesátiminutová výpravná show inspirovaná symbolem magického kruhu se bude skládat z pěti částí a bude oslavou naplněného života, krásy sportu a houževnatosti člověka. Diváci se mohou těšit na neobvyklou kombinaci audiovizuálních prvků a více než čtyřicítky performerů. Multimediální scéně vytvořené v prostoru Lannovy loděnice bude dominovat kruh. Nedílnou součástí show je voda, a to jak vodní plocha Vltavy, tak i velkoplošná projekční vodní stěna. Dalšími vyprávěcími nástroji bořícími jazykové bariéry, budou i hudba, komponovaná z převážné části přímo pro show, projekce, animace, scénické prvky, lasery, světla, akrobacie na vodě i ohňostroj.

ČTVRTEČNÍ PROGRAM (od 15hod do 19hod)
VLTAVA ŽIJE dětem & V. SETKÁNÍ DĚTSKÝCH DOMOVŮ za podpory spol. ČEPS
15:00 KLAUNIÁDA
15:45 kapela YAMABAND
16:45 KLAUNIÁDA
18:00 koncert KAŠPÁREK V ROHLÍKU
doprovodný program:
atrakce a soutěže pro děti / hudebně zábavný program pro děti a dospělé / ukázky Integrovaného záchranného systému / nafukovací šapito & animátoři & tvořivé dílny / obří autodráha Hopsárium / skákací hrady / prodejní výstava dětí z dětských domovů / občerstvení / a další ...

PÁTEČNÍ PROGRAM (od 16:30 do 22hod):
16:30 koncert PAVEL CALLTA
18:15 koncert kapely PORTLESS
20:15 koncert filmových melodií v podání MICHAELY GEMROTOVÉ a MIB QUARTET
doprovodný program:
Pomáhej pohybem ČEZ / Energy zóna ČEZ

21:00 Multimediální show CIRCLE
Padesátiminutová výpravná show inspirovaná symbolem magického kruhu bude oslavou naplněného života, krásy sportu i houževnatosti člověka. Můžete se těšit na neobvyklou kombinaci audiovizuálních prvků a více než čtyřicitku performerů, výpravnou scénu, velkoplošnou projekční vodní stěnu, originální scénické prvky, lasery, světelnou show, vrcholovou akrobacii, ohňostroj a další. Hudba pro show vznikla ve spolupráci se skupinou Portless.

Vstup na festival je jako každý rok pro všechny ZDARMA!

Multimediální show z cyklu VLTAVA ŽIJE:
Unikátní koncept světově oceněné audiovizuální show na vodě, nejvýpravnější svého druhu v ČR, při které je možné během jediného představení vidět rekordní počet multimediálních prvků na jednom místě. VLTAVA ŽIJE je držitelem mezinárodního ocenění ILDA ARTISTIC AWARDS a CZECH EVENT AWARDS 2015 a 2016.

Partneři festivalu VLTAVA ŽIJE 2016:
generální partner festivalu SKUPINA ČEZ

festival je spolufinancován statutárním městem ČESKÉ BUDĚJOVICE

festival vznikl pod záštitou hejtmana Jihočeského kraje Jiřího Zimoly

festival vznikl ve spolupráci s destinací Českobudějovicko - Hlubocko

partnerem V. SETKÁNÍ DĚTSKÝCH DOMOVŮ & VLTAVA ŽIJE dětem je spol. ČEPS

hlavní reklamní partneři:
Čevak / Akupi / PCO - hlídací služba / Slim / Milan Král / KV2 Audio / Povodí Vltavy / Robert Bosch ČB / TOI TOI /

reklamní partneři:
KOH-I-NOOR HARDTMUTH / Kloudná reklama / Hopsárium / Edikt / Typodesign / Budějovický Budvar / Somersby / Eurovia / Uzeniny Libor Novák / Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR / Advokátní kancelář Řezníček & Company / HC ČEZ MOTOR České Budějovice / Ramirent