PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Velká cena Tábora + Memoriál Ing. Jana Pána


Sport / atletika
Město: Tábor

Datum: 27.07.2016 od 17:00 hod.

Místo: Stadion Míru

 
 

 jubilejní 56. ročník Velké ceny Tábora a 12. ročník Memoriálu Ing. Jana Pána přivítá táborský stadion Míru ve středu 27. července 2016. Tento náš tradiční mítink, který se může pyšnit stejným počtem ročníků jako Zlatá tretra, patří k nejstarším českým atletickým závodům na dráze.

Od otevření zrekonstruovaného stadionu uplynulo deset let a za tu dobu, díky podpoře města Tábor a generálního partnera mítinku firmy Swietelsky stavební s.r.o., se z původně krajského mítinku stal mítink s velmi kvalitní českou a mezinárodní atletikou.

Téměř dvě tisícovky diváků měly možnost vidět jak skvělou atletickou show. Ne jinak tomu bude i v letošním roce. Táborský mítink nabídne opět špičkovou atletiku v podání předních českých i zahraničních závodníků. Těšit se můžeme na tradičně kvalitní memoriálovou půlku. V podstatě Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána bude pro všechny závodníky možností plnit limity pro letošní letní olympijské hry, které se konaji v Rio de Janeiro v Brazílii. Již v roce 2008 se v Táboře bojovalo o limity do Pekingu.

Začátek závodu je ve středu 27. července 2016 od 17 hod., hlavní program pak bude zahájen v 18:30 hod. Těšíme se na další skvělou atletiku v Táboře a výborné táborské publikum, které umí závodníkům vytvořit ty nejlepší podmínky pro podání maximálních výkonů.


Více o akci Velká cena Tábora + Memoriál Ing. Jana Pána na webu akce