PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Přednáška Dana Přibáně v letňáku v Černé v Pošumaví


Ostatní / jiný / beseda
Město: Černá v Pošumaví

Datum: 28.07.2016 od 21:30 hod.

Místo: Letní kino

Cena: 170

 
 

Zábavnou cestovatelskou show si ve čtvrtek 28. července užijí návštěvníci letního kina v Černé v Pošumaví. Od 21.30 hodin se uskuteční přednáška známého cestovatele Dana Přibáně o cestě trabantem napříč pustou Austrálií do tropické Jihovýchodní Asie.

„Přednáška bude zaměřena na jejich poslední cestu. Mimochodem o tři dny později budeme promítat samotný dokument s názvem Trabantem do posledního dechu,“ zmínil Miroslav Lavička z letního kina v Černé v Pošumaví.

Vstupenky na přednášku je možné pořídit v předprodeji v síti Colosseum (http://colosseumticket.cz/cz/component/ticketseller/title/7290-trabantem-napric-kontinenty). Cena je 170 korun. Na místě bude vstupné 200 korun.

Letní kino v Černé v Pošumaví je oblíbenou turistickou atrakcí. Jelikož je kino digitalizované, naleznete v jeho nabídce horké novinky. Ostatně v nadcházejících dnech můžete vyrazit například na dlouho očekávané Krotitelé duchů (29. 7.) či animovanou Dobu Ledovou: Mamutí drcnutí (30. 7.).

Zmíněná projekce dokumentu Trabantem do posledního dechu červencový program uzavře 31. 7. V srpnu se samozřejmě bude opět pokračovat. Důležitou informací je, že je letní kino částečně zastřešené, proto za pěkným filmem můžete vyrazit za každého počasí.


Více o akci Přednáška Dana Přibáně v letňáku v Černé v Pošumaví na webu akce