PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Lasse Mathiessen & The Band (Den)


Hudba / koncert / indie folk
Město: Tábor

Datum: 28.06.2016 od 19:30 hod.

Místo: Střelnice

 
 

 Lasse Matthiessen (DK/DE)
Dánský zpěvák a písničkář žijící střídavě v Berlíně a v Kodani.

Hudební tvorba Lasse Matthiessena v sobě spojuje přímočarost, nadčasovost a upřímnost Amerikou ovlivněného folku a indie, s delikátností, trpělivostí a krásou současné Skandinávské hudby.

Dynamický hlas Lasse Matthiessena, který se ladně pohybuje mezi intimitou a nezkrotnou silou, doplněný laskavou moudrostí a hlubokou až temnou krásou jeho textů, činí Lasseho jak s kapelou, tak bez ní, unikátní osobností současné nezávislé hudební sféry.

V Německu Lasse Matthiessen již zdaleka není neznámým jménem.
Dán, který se narodil a vyrůstal v Kodani, žijící v současné době v Berlíně, ne jen že svými koncerty v Německé celostátní televizi, kanálu ZDF, či vystupováním jako předskokan před Annou Calvi a dalšími velkými německými jmény jako jsou např. Clueso či Ingo Pohlmann přesvědčil a nadchnul publikum v celém Německu a Rakousku, ale také získal vynikající koncertní recenze a vynikající recenze alb od jedněch z největších německých médií jaké jsou Stern.de, Rolling Stone Magazine, Frankfurter Allgemeine Zeitung, Die Zeit and Süddeutsche Zeitung. ap.Poslední album Lasse Matthiessena bylo velmi pozitivně přijato v Německu a prezentováno v MTV, Stern.de (album týdne) a VIVA.
Lasse Matthiessen se narodil a byl vychován v Kodani, v Dánsku, kde mu jazzový klavír jeho otce zněl v uších.. Hudba jej vždy doprovázela. Zavedla jej do nesčetného množství ulic a pódií po celém světě. Roky hledání jej ne jen propojily s mnohými hudebníky, ale také jej propojily s jeho vlastní tvorbou.

Lasse Matthiessen vydal 4 alba, koncertoval na turné v Německu, Rakousku, Polsku, Švýcarsku, Francii, Španělsku, Norku a Dánsku. Vystupuje sólově, ale také společně s čtyřčlennou kapelou, která se skládá ze dvou kytar, kontrabasu, bicích a vokálů.Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


AG Flek “45 let”

Hudba / koncert / Folk pop
Univerzita Tábor
02.12.2022 od 20:00 hod.

 

Andělé a hvězdy

Výstava
galerie Spektrum Sezimovo Ústí
02.12.2022 - 31.12.2022 od 17:00 hod.
vícedenní akce

 

KRAMPUSLAUF České Budějovice vol. IV

Ostatní / KRAMPUS
U Čertíka 2703, Č. Budějovice
02.12.2022 od 18:00 hod.

 

KRUCIPÜSK + Post It

Hudba / koncert
MC Fabrika, Jeronýmova 6, Č. Budějovice
02.12.2022 od 19:00 hod.