PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Jet8 ve Velbloudu


Hudba / koncert / hc - punk
Město: České Budějovice

Datum: 17.06.2016 od 20:30 hod.

Místo: Velbloud

 
 

Vycházejí z kořenů HC a punku, ale jdou si vlastní cestou. Jet8 z Prahy jsou našlapaná mašina, která své kvality potvrdila již na nejedné prestižní akci či na studiových nahrávkách. Ostatně o těchto frajerech vědí i fanoušci za hranicemi, kde kapela několikrát zařádila. Nyní se zaměří na jižní Čechy. 17. června zapaří v českobudějovickém klubu Velbloud. Společnost jim budou dělat neméně rozdivočené partičky – Hovno pankáči a Jablko znetvořené lidským faktorem.

Jet8 mají rádi punk, core, skaty a D.I.Y. přístup k muzice. Hráli v Rakousku, Francii, Španělsku či třeba Anglii. Mají na kontě povedené desky jako Think First či Off We Go. Poslední fošna Music Industry Sucks vyšla vloni v listopadu.

Jihočeské krajské město budou reprezentovat Hovno pankáči, kteří svůj styl pojmenovali shit-punk. To mluví za vše! Ostatně ani název Jablko znetvořené lidským faktorem nezní příliš romanticky. Ska-punková formace pochází z Písku a o energii nemá na svých koncertech nouzi. Prostě ideální punková kombinace, která by vám neměla uniknout. Akce startuje ve 20.30 hodin.Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Koncert, který otevírá dveře

Hudba / koncert / rock
Žižkovo náměstí
28.09.2021 od 12:30 hod.