PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Listování - Robert Fulghum v české republice!


Ostatní / Turné s Robertem Fulghumem - scénické čtení, beseda, autogramiáda
Město: Veselí nad Lužnicí

Datum: 27.06.2016 od 20:30 hod.

Místo: Kulturní dům Veselí nad Lužnicí

Cena: 120 Kč

 
 

Po úspěchu prvního scénického čtení z cyklu Listování jsme připravili na červen další, tentokrát s knihou Roberta Fulghuma – Drž mě pevně, miluj mě zlehka. Ve Veselí bude přítomen i sám autor knihy Robert Fulghum, který přijede do ČR křtít svou další knihu Poprask v sýrové uličce.

Drž mě pevně, miluj mě zlehka - Příběhy z tančírny Century. V Seattlu se nachází tančírna Století (Century Ballroom), která slouží jako pevný bod, nebo pevný parket, kolem něhož se točí jednotlivé příběhy jako na kolotoči. To, co je důležité venku, zde není podstatné. Jde tu totiž o jediné - o tanec.

Robert Fulghum (*1937, Waco, Texas, USA) se znovu přidává k projektu LiStOVáNí, aby s ním objel české luhy a háje a pokřtil svou novou knihu. Proslulý americký autor, který nemá televizi, mobilní telefon ani e-mail, si přece jen založil webovou stránku (www.robertfulghum.com), na níž pravidelně zveřejňuje ve svém deníku krátká zamyšlení nad věcmi, které ho v životě, při psaní a na cestách potkávají. Robert Fulghum vybral ty nejzajímavější postřehy, příhody a témata a upravil je pro knižní vydání v duchu knih, kterými se jako spisovatel v 90. letech proslavil.
Zdroj: www.listovani.cz


Více o akci Listování - Robert Fulghum v české republice! na webu akce


e-mail na pořadatele: film@kd-veseli.cz