PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Táborský koktejl 2016


Hudba / festival / rock - folk - country - irish rock
Město: Tábor

Datum: 21.05.2016 od 14:00 hod.

Místo: Pintovka - lesopark

Cena: 150

 
 

19. ročníku hudebního festivalu TÁBORSKÝ KOKTEJL

Když je někdo "konečně" plnoletý, začne si organizovat život po svém, nedbajíc dobře míněné rady rodičů. TÁBORSKÝ KOKTEJL v první řadě začal škrtat. Odnesl to především přívlastek, který naznačoval, jaká asi hudba Vás čeká. Kdo hraje folk, country, bluegrass atd. necháme na posouzení Vám. Koktejl je prostě "hudební festival" a hotovo. Čerstvý dospělák zároveň rozevřel svoji náruč a Vy budete mít tím pádem pestřejší hudební zážitek. No uznejte, šli by jste sem na dudáky nebo cimbálovku? Doufáme, že Vás zamíchání těchto nástrojů do festivalového koktejlu příjemně překvapí!

Nicméně i nadále můžeme téměř u všech účinkujících najít společného jmenovatele, který má spojitost i s dosavadní historií. A to hojné využívání akustických nástrojů. Vždyť i Vlasta Horváth předvede svoji produkci v tzv. tišší verzi.

Stejně na tom bude příští rok i rocková skupina Kern, která nechá své placaté kytary doma a zahraje zde pod názvem Alband. Tím se nenápadně dostáváme k plánovanému 20.výročí festu. Již nyní mohu prozradit dalšího z gratulantů, kterým bude folková skupina Cugrunt. Ta stála u zrodu KOKTEJLU a dlouhých 10 let byla i jedním ze základních kamenů programu.


Více o akci Táborský koktejl 2016 na webu akce