PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Táborský koktejl 2016


Hudba / festival / rock - folk - country - irish rock
Město: Tábor

Datum: 21.05.2016 od 14:00 hod.

Místo: Pintovka - lesopark

Cena: 150

 
 

19. ročníku hudebního festivalu TÁBORSKÝ KOKTEJL

Když je někdo "konečně" plnoletý, začne si organizovat život po svém, nedbajíc dobře míněné rady rodičů. TÁBORSKÝ KOKTEJL v první řadě začal škrtat. Odnesl to především přívlastek, který naznačoval, jaká asi hudba Vás čeká. Kdo hraje folk, country, bluegrass atd. necháme na posouzení Vám. Koktejl je prostě "hudební festival" a hotovo. Čerstvý dospělák zároveň rozevřel svoji náruč a Vy budete mít tím pádem pestřejší hudební zážitek. No uznejte, šli by jste sem na dudáky nebo cimbálovku? Doufáme, že Vás zamíchání těchto nástrojů do festivalového koktejlu příjemně překvapí!

Nicméně i nadále můžeme téměř u všech účinkujících najít společného jmenovatele, který má spojitost i s dosavadní historií. A to hojné využívání akustických nástrojů. Vždyť i Vlasta Horváth předvede svoji produkci v tzv. tišší verzi.

Stejně na tom bude příští rok i rocková skupina Kern, která nechá své placaté kytary doma a zahraje zde pod názvem Alband. Tím se nenápadně dostáváme k plánovanému 20.výročí festu. Již nyní mohu prozradit dalšího z gratulantů, kterým bude folková skupina Cugrunt. Ta stála u zrodu KOKTEJLU a dlouhých 10 let byla i jedním ze základních kamenů programu.


Více o akci Táborský koktejl 2016 na webu akce
Odešel Michal Maudr alias DJ Loutka, legenda

 Podle zatím blíže nespecifikovaných událostí česká hudební scéna přišla o legendu, DJ Loutku. Letos oslavil 51. narozeniny. Michal Maudr DjLoutka byl jedním ze zakladatelů klubové scény v ČR a jedním z prvních hráčů české houseové hudby, žánru zůstal věrný. V roce 1993 spoluzaložil agenturu Roxydust house. Hrál po boku světových jmen jako Carl Cox, Dj Sneak, Terry Francis, Darren Emmerson, Chemical Brothers, Jazzanova, Underworld aj. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Letní kino 2018 - Po strništi bos

Kino / film
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
21.08.2018 od 20:30 hod.

 

Invaze 18

Ostatní / happening
Malšice
21.08.2018

 

50 let od invaze

Hudba / koncert / hudba - projekce
Univerzita Tábor
21.08.2018 od 18:00 hod.