PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Federer - Nadal ~ A studio Rubín


Divadlo
Město: Písek

Datum: 25.05.2016 od 19:30 hod.

Místo: Divadlo Fráni Šrámka

Cena: 270,-

 
 

Dva nezničitelní hrdinové dnešní doby tak, jak je možná neznáte. Pět setů autorského divadla, které se nebojí metafyzického obsahu: Tenisu!!! Bílé trenky, tvrdé údery, chytré kraťasy i halušky Rogerovy tchýně.

Taclíkův Federer je od začátku unavený životem, manželka Mirka ho nutí mezi jednotlivými turnaji trávit čas u tchyně konzumací halušek a dalších slovenských specialit, ze

kterých mu už pořádně narostl pupek.

Navíc ho vytáčí Nadal se svým nezdolným optimismem a nutkavou potřebou běhat po kurtu.

Vedle něj působí Prachařův Rafael Nadal, přezdívaný Rafík, jako naspeedovaný Scooby Doo a nutno podotknout, že žádný z jeho poněkud netradičních rituálů nezůstal opomenut, naopak byly některé přidány.

Inscenace Federer - Nadal je vtipnou a hravou parodií, která ale vyžaduje alespoň elementární znalost těchto dvou tenisových matadorů. A pak zaručeně pobaví. Taclík s Prachařem mají světovou dvojku i trojku perfektně nakoukané a slaví úspěch.

Hrají: Marek Taclík, Jakub Prachař a Petr Kolečko

Námět: Jakub Prachař, text: Petr Kolečko, dramaturgie: PRAKOTA, choreografie: Adéla Laštovková - Stodolová, scénografie: Jakub Prachař, technika: David Oupor, režie: PRAKOTA, režijní dohled: Martin Kukučka (SKUTR)

délka představení : cca 60 minut (bez přestávky)

upozornění : v představení se používá v malé míře stroboskop (cca devadesát vteřin


Více o akci Federer - Nadal ~ A studio Rubín na webu akce