PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Domov a hledání - výstava plakátů studentů SUŠP Bechyně


Výstava / vernisáž




Město: Tábor

Datum: 16.03.2016 od 19:00 hod.

Místo: MP7 (Žižkovo nám.)

 
 

 Letošním rokem se již po třetí za sebou studenti SUPŠ Bechyně oborů Grafický design a Multimediální tvorba vyjadřují formou plakátů k lidskoprávním tématům festivalu Jeden svět.

Vystavený soubor prací studujících mladých výtvarníků napříč ročníky tak vytvoří kulisu promítaným filmům festivalu Jeden svět 2016. Některé studenty oslovilo letošní téma festivalu Hledání domova, někteří se pokusili vytvořit plakát k promítaným filmům. Třetí možností námětů byla řada stále aktuálních sociálněprávních témat.

Každá volba znamenala zamyšlení, uspořádání vlastních názorů a hledání vhodného řešení pro vytvoření poutavého, srozumitelného plakátu. To není málo! Každé takové hledání má svojí velikou cenu. A díky domovu, který máme, máme i prostor pro toho hledání.


Více o akci Domov a hledání - výstava plakátů studentů SUŠP Bechyně na webu akce