PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Třeboňská šlapka - Za kořeny Rožmberků (Oficiální zahájení jihočeské cykloturistické sezóny 2016)


Ostatní / výlet
Město: Třeboň

Datum: 21.05.2016 od 08:30 hod.

Místo: Třeboň

 
 

 Všichni cyklomilci pozor! Zapište si datum 21.5.2016 do svých diářků, abyste nezapomněli připravit svého kovového miláčka na fakt, že se s ním zúčastníte Třeboňské šlapky!

Proč si tuto akci nesmíte nechat ujít?

1) Třeboňské šlapce se letos dostalo cti, že se stane součástí Oficiálního zahájení jihočeské cykloturistické sezóny 2016. Netradičně se tak propojí účastníci 3 samostatných akcí na jednom místě (Evženovo údolí), kde proběhne oficiální zahájení s bohatým kulturním programem!

2) Jelikož je rok 2016 v Třeboni spjat s výročím 650 let od příchodu Rožmberků do Třeboně, ponese se i Třeboňská šlapka v tomto historickém duchu!

3) Letošní rok se ponese ve znamení největšího sportovního svátku světa, kterým budou XXXI. letní olympijské hry v brazilském Rio de Janeiro. Město Třeboň se akcí Třeboňská šlapka připojuje k projektu Jižní Čechy olympijské, který si dává za cíl přivést olympiádu až k vašemu prahu!

1) + 2) + 3) = Těšte se na Třeboňskou šlapku, při které si letos kromě krásné projížďky zažijete i pravou a nefalšovanou rožmberskou olypiáduV pražském Arše vystoupí jazzový objev Kamasi Washington

Největší jazzový objev desetiletí, saxofonista a kompozer Kamasi Washington, oslovil znalce stejně jako vyhraněné hipsterské publikum. Jako saxofonista i aranžér se představil na albu Kendricka Lamara a svým tříhodinovým kompletem Epic získal sérii mezinárodních ocenění. Spolupracoval s Wayne Shorterem, Herbie Hancockem, Lauryn Hill i Snoop Doggem, se zappovským klávesistou George Dukem i zpěvačkou Chakou Khan a vystoupil na velkých festivalech včetně Coachella, Glastonbury, Fuji Rock, Bonnaroo a Primavera. V Praze představí repertoár ze svého napjatě očekávaného alba. Koncert se koná v Divadle Archa ve středu 23. května od 20 hodin. Vstupenky seženete na GoOut od 990 korun. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Byl jsem při tom

Divadlo / jiný / LiStOVáNí
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - malý sál
21.05.2018 od 17:00 hod.

 

Budějovický majáles

Festival / hudba - divadlo - zábava
České Budějovice
21.05.2018 - 25.05.2018
vícedenní akce