PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Z Hoštic do Babovřesk aneb zeptejme se Zdeňka Trošky


Ostatní / Beseda
Město: Sezimovo Ústí

Datum: 11.02.2016 od 19:00 hod.

Místo: SPEKTRUM Sezimovo Ústí, velký sál

Cena: 230 Kč

 
 

Známý filmový režisér a skvělý vypravěč, spolu s bývalým sportovním komentátorem – to je záruka skvělé zábavy pro všechny generace.
V současnosti český film nemá kontroverznější postavu než je režisér a scénárista Zdeněk Troška, který pochází z jižních Čech a tento kraj s oblibou ukazuje ve většině svých filmů. Režii studoval na pražské FAMU a také ve francouzském Lycée Carnot v Dijonu. Tvorba Zdeňka Trošky je každoročně terčem kritiky celé řady filmových odborníků. Jedno mu, ovšem nelze upřít. Dokáže své filmy prodat a do svých projektů zlákat přední tváře českého showbyznysu (a to nejen herce, ale i zpěváky a moderátory). Poznejte tuto osobnost české kinematografie osobně.
Z Hoštic do Babovřesk, to je povídání o filmu, současnosti, cestování, vaření, sportu i mnohém jiném, které s režisérem vede redaktor Jaroslav Suchánek.

Vstupenky je možné zakoupit v pondělí a středu v kanceláři Městského střediska kultury a sportu, nám. T.Bati 701, Sezimovo Ústí (vchod od parkoviště) nebo v provozních hodinách pokladny kina SPEKRTUM.


Více o akci Z Hoštic do Babovřesk aneb zeptejme se Zdeňka Trošky na webu akce


e-mail na pořadatele: kultura3@sezimovo-usti.cz