PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Z Hoštic do Babovřesk aneb zeptejme se Zdeňka Trošky


Ostatní / Beseda
Město: Sezimovo Ústí

Datum: 11.02.2016 od 19:00 hod.

Místo: SPEKTRUM Sezimovo Ústí, velký sál

Cena: 230 Kč

 
 

Známý filmový režisér a skvělý vypravěč, spolu s bývalým sportovním komentátorem – to je záruka skvělé zábavy pro všechny generace.
V současnosti český film nemá kontroverznější postavu než je režisér a scénárista Zdeněk Troška, který pochází z jižních Čech a tento kraj s oblibou ukazuje ve většině svých filmů. Režii studoval na pražské FAMU a také ve francouzském Lycée Carnot v Dijonu. Tvorba Zdeňka Trošky je každoročně terčem kritiky celé řady filmových odborníků. Jedno mu, ovšem nelze upřít. Dokáže své filmy prodat a do svých projektů zlákat přední tváře českého showbyznysu (a to nejen herce, ale i zpěváky a moderátory). Poznejte tuto osobnost české kinematografie osobně.
Z Hoštic do Babovřesk, to je povídání o filmu, současnosti, cestování, vaření, sportu i mnohém jiném, které s režisérem vede redaktor Jaroslav Suchánek.

Vstupenky je možné zakoupit v pondělí a středu v kanceláři Městského střediska kultury a sportu, nám. T.Bati 701, Sezimovo Ústí (vchod od parkoviště) nebo v provozních hodinách pokladny kina SPEKRTUM.


Více o akci Z Hoštic do Babovřesk aneb zeptejme se Zdeňka Trošky na webu akce


e-mail na pořadatele: kultura3@sezimovo-usti.cz
V pražské Arše vystoupí jazzový objev Kamasi Washington

Největší jazzový objev desetiletí, saxofonista a kompozer Kamasi Washington, oslovil znalce stejně jako vyhraněné hipsterské publikum. Jako saxofonista i aranžér se představil na albu Kendricka Lamara a svým tříhodinovým kompletem Epic získal sérii mezinárodních ocenění. Spolupracoval s Wayne Shorterem, Herbie Hancockem, Lauryn Hill i Snoop Doggem, se zappovským klávesistou George Dukem i zpěvačkou Chakou Khan a vystoupil na velkých festivalech včetně Coachella, Glastonbury, Fuji Rock, Bonnaroo a Primavera. V Praze představí repertoár ze svého napjatě očekávaného alba. Koncert se koná v Divadle Archa ve středu 23. května od 20 hodin. Vstupenky seženete na GoOut od 990 korun. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


ZUŠ Veselí nad Lužnicí

Hudba / koncert / koncert
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
22.05.2018 od 18:00 hod.

 

Varieté Freda A. aneb Chytání větru

Divadlo / jevištní parafráze
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - velký sál
22.05.2018 od 19:00 hod.

 

Budějovický majáles

Festival / hudba - divadlo - zábava
České Budějovice
22.05.2018 - 25.05.2018
vícedenní akce

 

Miláček Anna

Divadlo / komedie
Dům kultury Milevsko
22.05.2018 od 19:30 hod.