PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


The House 4 you


Hudba
Město: Tábor

Datum: 29.01.2016

Místo: disco apollo

 
 

Cryo, aftermovie, dekorace, sexy Jégr girls a speciální host DJ MIKE MORPHINE, takové bude 4. pokračování THE House 4you.

Mike Morphine aktivně hraje od roku 2008. Z maloměstkých klubů severních Čech se propracoval až do nejlepších pražských podniků. Na kontě má nespočet akcí, přes dva roky působil jako resident legendárního klubu Mecca, odehrál stovky hodin a za mixem se objevil po boku světových hvězd jako TUJAMO, DYRO, DON DIABLO, BASSJACKERS a dalších. Zúčastnil se konceptů jako Mácháč Festival Warm-Up, Magnetic Club Life, Sázava Festival, Celebrity Festival, MeccaZOO Club Tour i například oficiální afterparty po posledním turné Swedish House Mafia One Last Tour. Aktuálně pravidelně vystupuje v oficiálním klubu Evropy 2 Retro Music Hall a hostuje řadu dalších klubů. Mike se vyznačuje velmi dynamickými sety, které jsou svižně míchány, v krátkém úseku zazní velké množství těch nejlepších tracků, bootlegů i mash-upů a celý set si drží drive a energii. Stylově se jedná o aktuální EDM: electro, progressive house a setkáme se i s prvky dubstepu, trapu či hardstylu. Energický styl míchání a precizní selekce tracků tvoří Mikeovy sety originální a úspěšné.

Více info, sety na http://djmorphine.cz

Main stage: DJ M(i)ke Oldies stage: DJ MaiktronickOdešel Michal Maudr alias DJ Loutka, legenda

 Podle zatím blíže nespecifikovaných událostí česká hudební scéna přišla o legendu, DJ Loutku. Letos oslavil 51. narozeniny. Michal Maudr DjLoutka byl jedním ze zakladatelů klubové scény v ČR a jedním z prvních hráčů české houseové hudby, žánru zůstal věrný. V roce 1993 spoluzaložil agenturu Roxydust house. Hrál po boku světových jmen jako Carl Cox, Dj Sneak, Terry Francis, Darren Emmerson, Chemical Brothers, Jazzanova, Underworld aj. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Letní kino 2018 - Po strništi bos

Kino / film
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
21.08.2018 od 20:30 hod.

 

Invaze 18

Ostatní / happening
Malšice
21.08.2018

 

50 let od invaze

Hudba / koncert / hudba - projekce
Univerzita Tábor
21.08.2018 od 18:00 hod.