PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


The House 4 you


Hudba
Město: Tábor

Datum: 29.01.2016

Místo: disco apollo

 
 

Cryo, aftermovie, dekorace, sexy Jégr girls a speciální host DJ MIKE MORPHINE, takové bude 4. pokračování THE House 4you.

Mike Morphine aktivně hraje od roku 2008. Z maloměstkých klubů severních Čech se propracoval až do nejlepších pražských podniků. Na kontě má nespočet akcí, přes dva roky působil jako resident legendárního klubu Mecca, odehrál stovky hodin a za mixem se objevil po boku světových hvězd jako TUJAMO, DYRO, DON DIABLO, BASSJACKERS a dalších. Zúčastnil se konceptů jako Mácháč Festival Warm-Up, Magnetic Club Life, Sázava Festival, Celebrity Festival, MeccaZOO Club Tour i například oficiální afterparty po posledním turné Swedish House Mafia One Last Tour. Aktuálně pravidelně vystupuje v oficiálním klubu Evropy 2 Retro Music Hall a hostuje řadu dalších klubů. Mike se vyznačuje velmi dynamickými sety, které jsou svižně míchány, v krátkém úseku zazní velké množství těch nejlepších tracků, bootlegů i mash-upů a celý set si drží drive a energii. Stylově se jedná o aktuální EDM: electro, progressive house a setkáme se i s prvky dubstepu, trapu či hardstylu. Energický styl míchání a precizní selekce tracků tvoří Mikeovy sety originální a úspěšné.

Více info, sety na http://djmorphine.cz

Main stage: DJ M(i)ke Oldies stage: DJ MaiktronickSMUTÉNKA: Zemřel frontman The Pogues

 Ve věku 65 let zemřel po vleklé nemoci zpěvák a frontman irské celtic punkové kapely The Pogues, Shane MacGowan. Rok bojoval se zákeřnou encefalitidou. The Pogues, založení 1982, ve své hudbě snoubí irský folk, rock a punk. Byli a jsou tak inspirací pro mnoho dnešních skupin, například Dropkick Murphys, Flogging Molly, ale mnoho dalších, včetně českých. The Pogues mimo jiné nejvíce proslavila skladba Fairytale of New York, bez níž si mnozí, nejen Britové, ani Vánoce nedovedou představit. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


housle jako malované

Výstava / výstava obrazů
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
30.11.2023 - 25.01.2024 od 15:08 hod.
vícedenní akce

 

Terapie tvorbou

Ostatní / workshop
Dům kultury Milevsko
30.11.2023 od 17:30 hod.

 

Karel Vepřek

Hudba / koncert / folk
Městská knihovna
30.11.2023 od 18:00 hod.

 

Ztratit se v lese

Ostatní / setkání / beseda
Divadlo Oskara Nedbala
30.11.2023 od 19:00 hod.