PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Jonášův vánoční betlém


Hudba / koncert
Město: Milevsko

Datum: 25.12.2015 - 26.12.2015 od 19:30 hod.

Místo: Dům kultury Milevsko

Cena: 99,-

 
 

Vážení přátelé Jonáše a jiných vánočních škodibíků, v tradičním termínu 25. prosince proběhne další ročník populárně naučné taškařice Jonášův betlém, kde se všichni dohromady pokusíme oslavit skutečnost, že jsme přežili další Štědrý večer.

Letos k tomu zahrají milevští neumětelové Ticho de Pre Cupé Band, pornoSanta z Citonic Záviš, idolem našich středoškolských let Vojtou Kotkem vedený ansábl Th!s, sedlčanský krojovaný folklorabilly soubor The Beatifuls a milevští geront-gerojové Dusot dusících se králíků.

Po celý večer budou opět moci návštěvníci koncertu přispět na dárky dětem ze sociálně slabších rodin. Již třikrát se v předešlých letech děti radovaly z dárků, které by jinak pod stromečkem nemohly nalézt. Na FB stránce Jonášův betlém však seznam dárků budete moci omrknout ještě před Štědrým dnem. V případě zájmu lze dárky zakoupit a s Jonášovou pomocí dětem dopravit ještě přímo pod stromeček.

První kapela začne hrát ve 20:00, vchod se otevře v 19:30, vstupné je 99 Kč. Celá akce bude prolnuta ryzí sluníčkovou atmosférou!

Poděkování za podporu této bohulibé události patří Městu Milevsku, které pomáhá zprostředkovat a zajišťovat kontakt mezi pořadateli a obdarovanými, všem pořadatelům z DK Milevsko, bráchům Hadáčkům a mnohým dalším.

Mír a lásku!

Za pořadatelský team

Míša KupcůchZemřela Aretha Franklin, královna soulu

 Ve věku 76 let zemřela po boji s rakovinou břišní slinivky královna soulu, zpěvačka Aretha Franklin. Americká legenda zemřela doma obklopena nejbližšími. Loučili se s ní v posledních dnech Bill Clinton a osobně Stevie Wonder. Její kariéru zdobí 18 cen Grammy, včetně té za celoživotní dílo, byla uvedena do Rock&rollová síně slávy a byla zařazena mezi nejlepší zpěváky všech dob ap. Nesmrtelné jsou hity jako Respect, I say a little prayer, You make me feel... a mnoho dalších.(dap)

Ten Volt Shock, syrový post punk v Táboře

V neděli 19. srpna od 20 hodin se v táborské pivnici U Lva koná koncert německé party Ten Volt Shock (X-Mist Records, Gunner Records). Kapela je na německé nezávislé hudební scéně aktivní už od roku 2000. Za tu dobu objelo post punkové trio nejen Evropu, ale i USA, Australii a Japonsko, kde hrálo po boku kapel jako například Obits, Chinese Stars, Melt Banana, A-Frames nebo Vaz. Dva členy Ten Volt Shock mohli letos v Táboře vidět návštěvníci FreeDimFestu s jejich tanečnějším a rockovejšim projektem Yass. Společně s baskytarou zní víc punkově a syrověji. Vstupné na koncert je dobrovolné. (pk)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Dobývání Tábora Švédy

Pro děti
Housův mlýn, Pod Holečkovými sady 383, 390 01 TÁBOR
18.08.2018

 

Veselská ozvěna 2018 - Siempre Nuevo a Barbora Polášková

Hudba / koncert
Kostel sv. Štěpána Horní Bukovsko
18.08.2018 od 19:00 hod.

 

Justin Lavash (UK)

Hudba / koncert / folk - rock - soul - blues - jazz
Veselské pískovny
18.08.2018 od 20:00 hod.

 

Houpačka 2O18

Festival / charitativní-multižánrový festival
fotbalové hřiště
18.08.2018 - 19.08.2018 od 13:00 hod.
vícedenní akce