PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Jonášův vánoční betlém


Hudba / koncert
Město: Milevsko

Datum: 25.12.2015 - 26.12.2015 od 19:30 hod.

Místo: Dům kultury Milevsko

Cena: 99,-

 
 

Vážení přátelé Jonáše a jiných vánočních škodibíků, v tradičním termínu 25. prosince proběhne další ročník populárně naučné taškařice Jonášův betlém, kde se všichni dohromady pokusíme oslavit skutečnost, že jsme přežili další Štědrý večer.

Letos k tomu zahrají milevští neumětelové Ticho de Pre Cupé Band, pornoSanta z Citonic Záviš, idolem našich středoškolských let Vojtou Kotkem vedený ansábl Th!s, sedlčanský krojovaný folklorabilly soubor The Beatifuls a milevští geront-gerojové Dusot dusících se králíků.

Po celý večer budou opět moci návštěvníci koncertu přispět na dárky dětem ze sociálně slabších rodin. Již třikrát se v předešlých letech děti radovaly z dárků, které by jinak pod stromečkem nemohly nalézt. Na FB stránce Jonášův betlém však seznam dárků budete moci omrknout ještě před Štědrým dnem. V případě zájmu lze dárky zakoupit a s Jonášovou pomocí dětem dopravit ještě přímo pod stromeček.

První kapela začne hrát ve 20:00, vchod se otevře v 19:30, vstupné je 99 Kč. Celá akce bude prolnuta ryzí sluníčkovou atmosférou!

Poděkování za podporu této bohulibé události patří Městu Milevsku, které pomáhá zprostředkovat a zajišťovat kontakt mezi pořadateli a obdarovanými, všem pořadatelům z DK Milevsko, bráchům Hadáčkům a mnohým dalším.

Mír a lásku!

Za pořadatelský team

Míša Kupcůch

SMUTÉNKA: Zemřel výtvarník Václav Johanus

 Ve věku 76 let zemřel v pátek 23. února jihočeský výtvarník Václav Johanus. Karikaturista a ilustrátor byl známý nejen svým působením v časopisech jako Dikobraz, Mladý svět, Stadion, Sluníčko, Květy, Reportér, Ekonom nebo Hospodářských novinách, ale i jako majitel budějovické Galerie Hrozen a pořadatel stovek výstav. Od přelomu 60. a 70. let se věnoval také grafice a rozměrnějším temperovým i akrylovým formátům obrazů. Kreslený humor byl však jeho srdeční záležitostí. Václav Johanus ilustroval na třicet knižních titulů. Uspořádal přes 90 samostatných výstav, účastnil se více než 220 výstav společných. Je zastoupen v českých a zahraničních sbírkách. Za karikaturu, grafiku, hračky a plakáty získal mnohá ocenění. Je členem Sdružení Bienále Brno a Asociace jihočeských výtvarníků. Poslední rozloučení se uskuteční 4. března v Českých Budějovicích. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


POPEL NA KŘÍDLECH SUZANNE RENAUD

Divadlo / činohra
Divadlo Oskara Nedbala Tábor
28.02.2024 od 19:00 hod.