PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Jonášův vánoční betlém


Hudba / koncert
Město: Milevsko

Datum: 25.12.2015 - 26.12.2015 od 19:30 hod.

Místo: Dům kultury Milevsko

Cena: 99,-

 
 

Vážení přátelé Jonáše a jiných vánočních škodibíků, v tradičním termínu 25. prosince proběhne další ročník populárně naučné taškařice Jonášův betlém, kde se všichni dohromady pokusíme oslavit skutečnost, že jsme přežili další Štědrý večer.

Letos k tomu zahrají milevští neumětelové Ticho de Pre Cupé Band, pornoSanta z Citonic Záviš, idolem našich středoškolských let Vojtou Kotkem vedený ansábl Th!s, sedlčanský krojovaný folklorabilly soubor The Beatifuls a milevští geront-gerojové Dusot dusících se králíků.

Po celý večer budou opět moci návštěvníci koncertu přispět na dárky dětem ze sociálně slabších rodin. Již třikrát se v předešlých letech děti radovaly z dárků, které by jinak pod stromečkem nemohly nalézt. Na FB stránce Jonášův betlém však seznam dárků budete moci omrknout ještě před Štědrým dnem. V případě zájmu lze dárky zakoupit a s Jonášovou pomocí dětem dopravit ještě přímo pod stromeček.

První kapela začne hrát ve 20:00, vchod se otevře v 19:30, vstupné je 99 Kč. Celá akce bude prolnuta ryzí sluníčkovou atmosférou!

Poděkování za podporu této bohulibé události patří Městu Milevsku, které pomáhá zprostředkovat a zajišťovat kontakt mezi pořadateli a obdarovanými, všem pořadatelům z DK Milevsko, bráchům Hadáčkům a mnohým dalším.

Mír a lásku!

Za pořadatelský team

Míša KupcůchMohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


zvěřinec pana ezopa - divadlo navětvi

Divadlo / pro děti
Park za Kulturním domem Veselí nad Lužnicí
11.08.2022 od 16:30 hod.

 

Cihelna a spol.

Hudba / koncert / folk rock
Park za Kulturním domem Veselí nad Lužnicí
11.08.2022 od 19:00 hod.

 

Milevské léto - Láska & VO106

Hudba / koncert
Amfiteátr Dům kultury Milevsko
11.08.2022 od 18:00 hod.