PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Welcome to the jungle


Hudba / dj / dnb - electro - dubstep
Město: Tábor

Datum: 30.10.2015 od 20:00 hod.

Místo: Milenium Tábor

Cena: 150

 
 

 Welcome to the jungle

Line up:

Dnb stage:
20:00 - 21:30 J.Cobb - Kituko
21:30 - 23:00 Parallel Activity
23:00 - 00:00 Hanzall
00:00 - 01:30 INSIDE INFO (UK)
01:30 - 03:30 Volume Plus - Skáčko
03:30 - 05:00 Tao Maffa - Johny Player

Bass stage:
20:00 - 23:00 Watp Djs
23:00 - 00:00 Dirty Boy
00:00 - 01:30 WZ
01:30 - 04:00 Watp Djs


Video z minulého dílu WTTJ :https://www.youtube.com/watch?v=CqY1oSTAz2E

Teplé letní noci jsou tatam, nezbývá tak, než se přijít zahřát na další díl akce Welcome to the Jungle. A věřte, že vás řádně rozžhaví. Po velkolepé oslavě výročí 20. dílu zde totiž máme další party se zahraniční hvězdou.

Táborský klub Milenium se 30. října od 20 hodin otřese v základech pod těžkotonážním beatem londýnského Dj a producenta INSIDE INFO. Tento talent nakopnul svojí kariéru už v roce 2006 u Dj HYPE z labelu Ganja Tek. Dále pokračoval na Labelu Critical, Renegade Hardware, Hospital... Spolupracoval s drum&bassovými velikány jako Mefjus, Audio, Prolix, Maztek a mnoho dalších. Jeho skladby Mythos a Metamorphosis udělaly nemalou díru do dnb světa. Nedávno mu vyšlo EP s producentem Mefjusem Footpath & Leibniz , které dokazuje , že o jeho kvalit není třeba moc dlouze hovořit. Nyní si ho budete moct vychutnat naživo a u jeho setu rozhodně neusnete. Nebudete spát celou noc a k ránu domu v igelitce přinesete protančené střevíce...

O kvalitní český support se postará Volume Plus (letitroll), Skáčko (drumbassterds.cz), Parallel Activity (sety.cz), Hanzall (beatz.cz) a za domací Tao Maffa, Kituko, Johny Player a J.Cobb.
Na druhé stage vystoupí jako hlavní host mladý nadějný producent WZ , který byl vybrán mezi 15 producentů na RBMA Bass Camp v Praze. Doplní ho domací parta WATP Djs: Wizual, Quadrall, B. Sick, Murdah a Dirty Boy ze Soundpolis.

Start: 20:00
Vstup: 150

Inside Info (UK)

https://www.facebook.com/insideinfomusic

Volume Plus

https://www.facebook.com/DJVOLUMEPLUS

Parallel Activity

https://www.facebook.com/parallel.activity.cz

Hanzall

https://www.facebook.com/djhanzall

WZ

https://www.facebook.com/WZ

Skacko

https://www.facebook.com/DJSKACKO
Inside Info:


InsideInfo má za sebou od vstupu na drum & bassovou scénu dlouhou cestu. Od bouřlivých dnů na místech jako The End a rádiových show na Original FM to byla pro Paula Bondyho a jeho ostré beaty velmi vzestupná trajektorie.
Paul roztáhl svá křídla po jeho dosaženém zlomu v roce 2006 přes DJ HYPE’s Ganja Tek s převzatým trackem Concentrate fs řadou různých verzí tracků směřované pro Lifted, Kasra’s Critical Music a mocný Renegade Hardware. Matrix & Futurebound’s Viper Recordings se o Paula začali brzy zajímat a on působil dál s úspěšnými výstupy na labelech s monstrózními tracky jako Honey Bee nebo Awkward, které se staly tak oblíbenými, že se začaly hrát v rádiích i klubech. Byl zaneprázdněn i spoluprácí s interprety jako Blu Mar Ten, Matrix a Audio, s kterými přispěl několika tracky do svého nedávno zveřejněného Soul Magnet LP na Virus Recordings. Našel si čas i na remixy pro Camo & Krooked na Hospital Records.
Tímto to pro InsideInfo ještě nekončí. Byl požádán složit hudbu pro Virus Recordings a společným úsilím se známým interpretem Mefjus vznikl track Mythos, který byl zahrán známým interpretem Andy C aj.Rázný střih z těžkých bassu by měl zaznít i navýstupech s Austria’s latest D&B export. Jistě se můžeme těšit na novou hudbu na Viper Recordings zahrnující i čerstvé tracky od InsideInfo.Večer plný kapel na Cestě

V pátek 20. září od 19 hodin se v prostoru táborského CESTA, ve sklepní části zvané Subkulturák, koná koncert kapel Nikander, Nondescript, Five seconds to leave a Lusky. Nikander a Five Seconds to leave zde zahráli minulý rok na DIY festivalu a Nondescript nedávno v rámci akce Doomed. Sestavu doplní garage punkové duo Lusky z Plzně, pro které to bude na Cestě premiéra. Večer odstartují punkoví Nondescript z Milevska a pak akce přitvrdí. Five seconds to leave z Jindřichova Hradce budou hrát skladby z jejich poslední desky Nina Who Wasn't, kde pro některé bude určitě překvapením, že kapela přidala zpěv a celkově se hudebně hodně posunula. Nikander z Brna hrají metal, hardcore, sludge a hlavně hodně nahlas. Večer uzavřou Lusky a jejich garážový rock´n´roll punk.  Vstupné je 120 až 150 Kč a celé jde kapelám. Fcb ZDE. (ro)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Nikander + 5STL + Lusky + Nondescript

Hudba / koncert / stoner - metal - hardcore - punk
CESTA Tábor
20.09.2019 od 19:00 hod.

 

Nikaragua

Ostatní / setkání / Přednáška
Spektrum Sezimovo Ústí
20.09.2019 od 18:00 hod.

 

Otevřené mistrovství ČR v Beer pongu

Sport / Beer pong
KD Dražice
20.09.2019 - 22.09.2019 od 18:00 hod.
vícedenní akce