PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Love Earth live + Chilliguns - zrušeno


Hudba / koncert / indie - dubstep live - alternative - rock - electro
Město: Tábor

Datum: 04.12.2015 od 20:00 hod.

Místo: MC Orion

 
 

ze zdravotních důvodů akce přeložena, nahradní termín bude uveden

 Indie – alternativa a dubstep, to je LOVE EARTH, naddimenzionální hudební projekt, který se zakousne hluboko a to nejen do mozku, ale v dobrém slova smyslu i do duše. LOVE EARTH o sobě říkají, že milují Zemi s nadhledem a s veškerou špínou a krásou jí vlastní. A stejně jako mají odpovědný přístup k tématu kolem nás, přistupují i k hudbě. Precizní trip hopové synthy a samply se harmonicky promíchávají s příjemným vokálem, do toho přichází basslines jakoby odkudsi z temnot, aby vnesl světlo a doplnil tuto svatou čtveřici. To bezesporu jsou. Alespoň kritici je vynášejí do nebes a návštěvníci jejích koncertů by udělali to samé, kdyby nebyli přibití k tónům jejich díla.

Během pouhého roku svého spříznění tato formace vydává debutovou desku s názvem 11 Days on Earth pod labelem Soundsquare, natáčí pilotní videoklip a podstupují řadu koncertů na klubové i festivalové scéně. Pod videoklipem na nový singl s názvem Virtuality je producentsky podepsán frontman kapely Tom Jirgl, Andělem a cenou Apollo oceněný producent Boris Carloff, a konečně o mastering se postaral sám Ecson Waldes.V pražské Arše vystoupí jazzový objev Kamasi Washington

Největší jazzový objev desetiletí, saxofonista a kompozer Kamasi Washington, oslovil znalce stejně jako vyhraněné hipsterské publikum. Jako saxofonista i aranžér se představil na albu Kendricka Lamara a svým tříhodinovým kompletem Epic získal sérii mezinárodních ocenění. Spolupracoval s Wayne Shorterem, Herbie Hancockem, Lauryn Hill i Snoop Doggem, se zappovským klávesistou George Dukem i zpěvačkou Chakou Khan a vystoupil na velkých festivalech včetně Coachella, Glastonbury, Fuji Rock, Bonnaroo a Primavera. V Praze představí repertoár ze svého napjatě očekávaného alba. Koncert se koná v Divadle Archa ve středu 23. května od 20 hodin. Vstupenky seženete na GoOut od 990 korun. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


ZUŠ Veselí nad Lužnicí

Hudba / koncert / koncert
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
22.05.2018 od 18:00 hod.

 

Varieté Freda A. aneb Chytání větru

Divadlo / jevištní parafráze
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - velký sál
22.05.2018 od 19:00 hod.

 

Budějovický majáles

Festival / hudba - divadlo - zábava
České Budějovice
22.05.2018 - 25.05.2018
vícedenní akce

 

Miláček Anna

Divadlo / komedie
Dům kultury Milevsko
22.05.2018 od 19:30 hod.