PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Love Earth live + Chilliguns - zrušeno


Hudba / koncert / indie - dubstep live - alternative - rock - electro
Město: Tábor

Datum: 04.12.2015 od 20:00 hod.

Místo: MC Orion

 
 

ze zdravotních důvodů akce přeložena, nahradní termín bude uveden

 Indie – alternativa a dubstep, to je LOVE EARTH, naddimenzionální hudební projekt, který se zakousne hluboko a to nejen do mozku, ale v dobrém slova smyslu i do duše. LOVE EARTH o sobě říkají, že milují Zemi s nadhledem a s veškerou špínou a krásou jí vlastní. A stejně jako mají odpovědný přístup k tématu kolem nás, přistupují i k hudbě. Precizní trip hopové synthy a samply se harmonicky promíchávají s příjemným vokálem, do toho přichází basslines jakoby odkudsi z temnot, aby vnesl světlo a doplnil tuto svatou čtveřici. To bezesporu jsou. Alespoň kritici je vynášejí do nebes a návštěvníci jejích koncertů by udělali to samé, kdyby nebyli přibití k tónům jejich díla.

Během pouhého roku svého spříznění tato formace vydává debutovou desku s názvem 11 Days on Earth pod labelem Soundsquare, natáčí pilotní videoklip a podstupují řadu koncertů na klubové i festivalové scéně. Pod videoklipem na nový singl s názvem Virtuality je producentsky podepsán frontman kapely Tom Jirgl, Andělem a cenou Apollo oceněný producent Boris Carloff, a konečně o mastering se postaral sám Ecson Waldes.Bubeník legendárních Deep Purple Ian Paice míří do Písku

Koncert bubeníka legendárních Deep Purple se uskuteční ve středu 6. prosince. Ian Paice, člen kapely Deep Purple, společně s kapelou PURPENDICULAR přijede do KD Písek a přiveze program největších hitů slavných Deep Purple. Koncert je jednou z mála příležitostí vidět opravdovou legendu z bezprostřední blízkosti a přímo ucítit dotek rockové historie. Vstupné v předprodeji na volné stání je 890 Kč, na místě 1 000 Kč, VIP sezení v předprodeji 1 000 Kč, na místě 1 200 Kč.

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


Vernisáž "Pražští amatérští výtvarníci"

Výstava
Galerie M v Milevsku
04.12.2023 od 17:00 hod.