PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Svatomartinské slavnosti - zahájení předprodeje na Táborský festival vína 2016


Ostatní / degustace - hody




Město: Tábor

Datum: 11.11.2015 od 08:00 hod.

Místo: Vinotéka U Černého kocoura a zeleného stromu

 
 

Svatomartinská slavnost se svatomartinskými víny a dobrotami

Zahájení předprodeje vstupenek na Táborský festival vína 2016

Táborský festival vína už připravuje osmý ročník, který se uskuteční od 29. března do 28. dubna 2016. Předprodej vstupenek na něj odstartuje 11. listopadu a pořadatelé doporučují neváhat. Vstupenky mohou mít podobu dárkových poukazů, jsou tedy vhodné coby vánoční či narozeninový dárek a každoročně mizí velmi rychle.

Hlavními tématy ročníku 2016 jsou Španělská vína a gastronomie a to nejlepší z Mikulovské podoblasti (Pálava). Návštěvníci se tak mohou těšit na španělské speciality snoubené s flamencem, steaky a španělská vína, raw food s víny, galavečeři se champagnskými víny i velké prodejní přehlídky vína. Z osobností festival přivítá herečku a milovnici vína Ivu Janžurovou, mistra španělské kuchyně Roberta Janíčka či Filipa Mlýnka, jednoho z nejlepších enologů v ČR.

Kompletní program a více informací se dozvíte na www.festival-vina.cz



Více o akci Svatomartinské slavnosti - zahájení předprodeje na Táborský festival vína 2016 na webu akce






SMUTÉNKA: Zemřela kytarová legenda Stanislav Barek, pořadatel festivalu Kytara napříč žánry

 Ve věku 70 let zemřel světový kytarista, pedagog a pořadatel festivalu Kytara napříč žánry Stanislav Barek, žák legendárního Jiřího Jirmala. Právě v rámci tohoto festivalu a Táborský festival vína přivezl nejen na jih Čech kytarovou světovou špičku - Beppe Gambettu, Alexe De Grassiho, Dylana Flowera, Jennifer Batten, Joe Robinsona, Laurence Jubera, Andrése Godoye, Adama Raffertyho, Steve Adelsona a další... Kromě festivalu však nejen na jihu vystupoval, a to s těmito hvězdami, sólově nebo s triem Njrorek, Marthou Elefteriadu i Shahabem Tolouie. Hrál od ragtime, klasické hudby, jazzu, folku až po orientální hudbu. Byl autorem dvou výukových knih o kytaře, z toho Kytara patří k tuzemské špičce. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém Bzuco



Kultura dnes


Keramička – Výroční koncert

Hudba / koncert / dechovka
Kulturní dům, U Nádraží 602, Bechyně
08.11.2025 od 19:00 hod.

 

Bert & Friends: České Moře tour

Hudba / koncert
mc fabrika, Jeronýmova 6
08.11.2025 od 19:00 hod.

 

Halloween retro party - 90s

Hudba
Dům kultury Milevsko
08.11.2025 od 20:00 hod.

 

Divadlo Continuo / Cracks - PREMIÉRA

Divadlo
Švestkový Dvůr
08.11.2025 od 19:00 hod.