PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Filumena Marturano


Divadlo / komedie




Město: Milevsko

Datum: 31.10.2015 od 19:30 hod.

Místo: Dům kultury Milevsko

Cena: 300, 320 a 350 Kč

 
 

Manželství po italsku s dojetím a komikou.
V hlavních rolích: Simona Stašová a Svatopluk Skopal, dále hrají: Čestmír Gebourský, Jaroslava Pokorná/Jaroslava Obermaierová/Jaroslava Tvrzníková, Malvína Pachlová/Anna Fialová, František Skopal, Karel Heřmánek ml./Jan Ťoupalík, Petr Srna/Michal Čeliš, Libor Hruška/Zdeněk Hruška, Petr Vančura/Václav Legner.
Co všechno musí podstoupit prostá žena, aby dostala k oltáři zhýralého boháče a pro své syny zabezpečila rodinu. Vždyť děti jsou přece děti! Simona Stašová a Svatopluk Skopal v hlavních rolích slavné tragikomedie, která patří k tomu nejlepšímu z italské tvorby.
Předprodej vstupenek: www.milevskem.cz, DK Milevsko, Infocentrum Milevsko a Milevské kino


Více o akci Filumena Marturano na webu akce


e-mail na pořadatele: kortanova@milevskem.cz






SMUTÉNKY: Do nebe odešel Patrik Hezucký, Milan Nakonečný, Frank Gehry a Cary-Hirojuki Tagawa

 Opustila nás v uplynulých dnech spousta osobností. Ve věku 55 let zemřel skvělý bavič a moderátor Patrik Hezucký, který spolu s Leošem Marešem dělal mnoha lidem dobrá rána z rádia Evropa 2. Mrázek - ústředna, Ořechovka 90210 aj. Ve věku 93 let zemřel univerzitní profesor, psycholog, mág a spisovatel Milan Nakonečný. Jihočeský polyhistor proslul nejen jako skvělý učitel, ale jako mág a autor řady odborných publikací, včetně kultovního Lexikonu magie. Ve věku 96 let se odešel do architektonického nebe Frank Gehry. Mezi jeho známé stavby patří u nás Tančící dům v Praze, ale Guggenheimovo muzeum ve španělském Bilbau nebo koncertní hala Walta Disneyho v Los Angeles. Ve věku 75 let pak zesnul hollywoodský herec japonského původu Cary-Hirojuki Tagawa, kterého nejvíce proslavila například role Shang Tsunga ve filmovém zpracování hry Mortal Kombat, objevil se však ve filmech Poslední císař, v bondovce Povolení zabíjet, Pearl Harboru, Planetě opic, Gejše, Zúčtování v Malém Tokiu, Kixboxerovi 2, Velké nesnáze v Malé Číně, ale i seriálech Star Trek, Hvězdná brána aj... (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém Bzuco



Kultura dnes


Mikulášská show s Bárou Ladrovou a kamarády

Pro děti
Kulturní dům, U Nádraží 602, Bechyně
07.12.2025 od 16:00 hod.

 

Žesťový kvintet Swing Bandu Tábor

Hudba
Divadlo Oskara Nedbala Tábor
07.12.2025 od 16:30 hod.

 

SEZIMÁK ZPÍVÁ GOSPEL

Hudba / koncert
Divadlo Oskara Nedbala Tábor
07.12.2025 od 19:00 hod.

 

Čertovská neděle

Ostatní / zábavná show
náměstí T. G. Masaryka, Veselí nad Lužnicí
07.12.2025 od 14:30 hod.