PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Fantom


Hudba / rock
Město: Písek

Datum: 18.09.2015 od 21:00 hod.

Místo: Divadlo Pod čarou

Cena: dobrovolné

 
 

Hardrockový večírek se uskuteční v pátek 18. září v píseckém Divadle Pod čarou. Od 21 hodin zahraje kultovní kapela Fantom, která své fanoušky baví již více než 40 let. Tradiční rock, legendární skladby, melodická sóla, silné refrény, české texty... Fantom je stálice, jež je pořád plna energie a nadšení.

Fantom mají kořeny až v první polovině 70. let. Ze zakládajících členů už dnes v kapele nikdo nepůsobí, ale jak muzikanti sami zmiňují, jejich nástupci „nesou vlajku Fantomu“ statečně dál. Zatímco mnoho podobně zaměřených skupin tehdy přehrávalo známé skladby ze zahraničí, Fantom se snažili jít vlastní cestou a tvořili první songy.

Z kapely se postupně stala regionální rocková akvizice, která dobývala i další jihočeské regiony, k čemuž jí dopomohly také dobře přijaté studiové nahrávky z Českého rozhlasu České Budějovice. Narvané sály, rozdivočené publikum, z Fantomu se stal kult, kterým zůstal dodnes.

Za zmínku stojí, že kapelou prošla i řada známých muzikantů, jako je například Jiří Zelenka či Vendula Kašpárková, kterou mnozí znají z legendárních Stromboli.

Písecký koncert nese název Svobodný rock, přičemž svobodné je i vstupné, což znamená, že je dobrovolné. Akci organizuje místní pobočka Strany svobodných občanů.Výherci soutěže o volné vstupy na Festival Vína a na koncert Monkey Business v Plané nad Lužnicí

 Výherci soutěže o volný vstup na Zahajovací košt, který se uskuteční v sobotu 24. února v rámci Táborského festivalu vína v Hotelu Palcát se stávají  Václav Pražák, Jan Štědrý, Marie Hořejší, Monika Pražáková, Jan Procházka, Vladimíra Suchanová, Tomáš Hrdina, Karel Macek, Jiří Štecher, Petr Kozojed, Jana Ratajová a Daniel Štecher. V soutěži o volný vstup na koncert Monkey Business, který se uskuteční v pátek 23.2.v Sokolovně v Plané nad Lužnicí, se stávají Markéta Voráčková, Libor Sůva, Martina Pokorná a Václav Kořený. Všem výhercům gratulujeme a ostatním děkujeme za účast. Další soutěže se již připravují.

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


xv.holubářský ples

Hudba / taneční zábava
Řepečská hospůdka
23.02.2018 od 20:00 hod.

 

Ples SOŠ a SOU Milevsko

Hudba
Dům kultury Milevsko
23.02.2018 od 20:00 hod.

 

Blues Amplified

Hudba / koncert / blues rock
KAMENAC music art pub
23.02.2018 od 20:00 hod.

 

Monkey business + Gustavo Rojo

Hudba / koncert / funk - indie rock
Sokolovna
23.02.2018 od 20:00 hod.