PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKTCo se to děje?

Někde se stala chyba.
Stránku nebo požadavek, který hledáte se nám nepodařilo u nás najít.

Server prošel značnou úpravou. Je tedy možné, že některé adresy, na které ve vyhledávačích narazíte již neexistují.

Kam dál

Přejít na úvodní stránku webu.

Přehled jihočeských kulturních akcí naleznete zde: Kalendář akcí

Akci můžete zdarma přidat zde: Přidat akci zdarma

Můžete nám i napsat: info@kulturne.com.


KLIKNI a zjisti víc


Legendární Zeměžluč v Táboře oslaví 30 let

V sobotu 29. října přijede do táborského Orionu oslavit 30. narozeniny punková legenda z Brna, Zeměžluč. Kdo navštívil, tak určitě nezapomněl na minulé táborské koncerty z let 2004, 2007 a 2009, kdy pokaždé probíhala v klubu Orion divoká párty. Zeměžluč i v roce 2016 nelení a vydává desky, poslední je split s kapelou Angry Brigade a minulý rok vyšla velká split deska s Davovou psychózou, pamětníci ví, že to není poprvé. Kolegové z Brna, Resurgo jsou mladou kapelou, ale s ostřílenými muzikanty. V kapele najdete tři současné nebo bývalé členy Zeměžluče. Resurgo právě vydali desku s názvem V Zajetí myšlenek a vyšla u PHR records. Večer otevře mladá krev z Milevska, Loosers, které domácí publikum určitě již zná z předešlých akcí. Klub bude otevřen od 19, začátek koncertu je ve 20 a konec 23 hodin. Více info ZDE. (ro)

Výherci soutěže o volné vstupy na představení Požitkáři a koncert The Cat Empire

 Výherci soutěže na představení Požitkáři v Divadle Oskara Nedbala v Táboře se stávají Marie Hořejší a Eva Slaninová. Gratulujeme. Výherci soutěže o volný vstup na koncert The Cat Empire v pražském Lucerna Music Baru se stávají Lenka Veverková, Darina Samcová, Vladimír Čanda a Martina Toufarová. Gratulujeme. Všem ostatním děkujeme za účast v soutěži a přejeme hodně štěstí v těch následujících. Brzo budeme soutěžit o audioknihu, konopnou kosmetiku a vstupenky. Sledujte Kulturne.com

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Instalatér z Tuchovic

Kino / film
Kino Blatná
26.10.2016 od 19:00 hod.

 

 

Komunitní podzimní prázdniny

Ostatní
Kavárna, KCAŽ + Husovy sady
26.10.2016 - 27.10.2016
vícedenní akce

 

S úsměvy idiotů

Divadlo
Divadlo Oskara Nedbala
26.10.2016 od 19:00 hod.

 

ŽIJ KULTURNĚ!

Staň se i TY součástí jihočeské kultury! Přidej se k partě a získávej tipy na zajímavé akce, články a také fanouškovské a pořadatelské výhody.

×