PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Velikonoce s Jesusem pomáhaly hendikepované Taťánce. Sbírka stále trvá

Velikonoce s Jesusem pomáhaly hendikepované Taťánce. Sbírka stále trvá

Pondělí, 09.05.2022 / fotoreport + video

 

Po covidové odmlce se konala benefiční akce Velikonoce s Jesusem, která již 16 let pomáhá hendikepovaným lidem. V táborském klubu Milenium vystoupila kapela Cihelna & spol., Seskupení za účelem, tanečnice z Coda dance a vrcholem bylo tradiční vystoupení Tábor Superstar band s programem známého rockového muzikálu Jesus Christ Superstar. Celý večer se letos ukutečnil na pomoc šestileté Taťánce, která má od narození zdravotní problémy a komplikace způsobené vzácnou genetickou vadou. Výtežek sbírky půjde na úhradu speciální bezpečné postele se zdvižnou zábranou ze všech stran, pro bezpečné spaní a denní užívání, a dále na náklady intenzivních rehabilitací, rehabilitačních pobytů a terapií. Získání cílové částky 65 tisíc korun by Taťánce usnadnilo její další rozvoj. 

Na koncertě se vybralo zhruba 20 tisíc korun a sbírka stále trvá, a to do úterý 17. května. Zájemci mohou proto stále přispívat ZDE

FOTKY níže v galerii, VIDEA z koncertu: 


Fotografie


Autor: David Peltán, Vít Novák

SMUTÉNKA: Na cestu za manželkou Libuší Šafránkovou se vydal herec Josef Abrahám

Za svou životní Popelkou, herečkou Libuší Šafránkovou, se vydal přední český filmový i divadelní herec Josef Abrahám. Bylo mu 82 let. Uplynulé měsíce ho trápily obtíže se srdcem a další neduhy. Držitel divadelní Ceny Thálie za celoživotní mistrovství ztvárnil kromě nespočtu divadelních rolí také kolem 200 filmových a seriálových. Kromě toho, že se objevil ve Formanově Černém Petrovi, exceloval ve snímcích jako Vrchní, prchni!, Marečku, podejte mi pero!, Kulový blesk, Šakalí léta, Městem chodí Mikuláš, Obsluhoval jsem anglického krále, Anděl Páně 2 a dalších, nezapomenutelná role je samozřejmě doktor Blažej v Dietlově seriálu Nemocnice na kraji města. Jeho mottem bylo: „Když už to není sranda, ať je to alespoň pravda.“ (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


promlčeno

Kino / film / český krimi thriller
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
17.05.2022 od 19:00 hod.