PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


O víkendu se Monínec promění ve festivalový ráj pro malé i velké

O víkendu se Monínec promění ve festivalový ráj pro malé i velké

Sobota, 10.07.2021 / článek

 

V sobotu 10. července se ve Skiareálu Monínec uskuteční první ročník zábavního, kulturního dne pro celou rodinu. KamzíkFest si užijí děti, rodiče, babičky i dědové. Součástí akce bude pohádkový les plný kouzelných bytostí a zábavných úkolů. K večeru budou mít hudební nadšenci možnost navštívit vystoupení kapely Mirai, a to v rámci navazující akce s názvem Hudba na horách.

Zábava začne v 11 hodin. V rámci programu se návštěvníci mohou těšit na hudební vystoupení interpretů dětské scény a spoustu legrace. Během dne vystoupí nejpopulárnější dětská kapela Čiperkové s nejoblíbenějším klipem Vosy i dalšími hity. Netradiční show s tancujícím psem se ujme Áňa, Pó a pes. A nebude chybět ani Lumpína – neposedná slečna skřítková s drakem Lumpíkem, která zpívá a baví malé neposedy. Nejen ti nejmenší se mohou těšit na pohádkový KamzíkLes. Les plný pohádkových bytostí a skvělých úkolů, při kterých se bude bavit celá rodina. Připravená bude tvořivá dílna a samozřejmostí je nejvíce oblíbené, tematické malování na obličej.

V podvečerních hodinách, od 18 hodin, pak vystoupí oceňovaná popová skupina Mirai nejen se svým velmi známým a výstižným singlem „Cesta z města“.

Vstupenky
jsou v prodeji zde a zde


Autor: -i-

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Český Honza

Divadlo / pro děti / pohádka
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - divadelní zahrada
29.07.2021 od 16:00 hod.

 

Milevské léto - Fantom

Hudba / koncert / rock
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
29.07.2021 od 18:00 hod.