PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Ivan Hlas trio oslaví patnáct let na scéně i v Milevských sklepích

Ivan Hlas trio oslaví patnáct let na scéně i v Milevských sklepích

Středa, 15.05.2019 / článek

 

Kapela, která patří mezi nejoblíbenější interprety v Milevských hudebních sklepích, slaví výročí 15 let společného hraní a Ivan Hlas po delší nemoci návrat na pódia. Ivan Hlas navíc právě vydal knihu rozhovorů, které s ním vedla Marcela Titzlová, nazvanou V náruči dejvický noci. Skupina ve hvězdném složení Hlas, Nejezchleba a Kovács vystoupí ve čtvrtek 16. května od 19 hodin v milevské Galerii M.  

Zpěvák, textař a skladatel Ivan Hlas v rozhovoru s Marcelou Titzlovou připomíná pestré okamžiky svého života, včetně těch, o kterých dosud veřejně nehovořil. Od první kytary, která mu záhadně spadla z nebe, přes báječná Šakalí léta pod psa až po putování z Hanspaulky do Zemí vzdálených.

Pro někoho je Ivan Hlas bílý indiánský náčelník, pro někoho spíš poslední pražský bohém, ale v každém případě zůstává originálním muzikantem, který se rád vrací k dobám, kdy hrál v hospodě na konečné náhodně zvolené tramvaje, prodával v Karlíně knihy, roznášel poštu nebo dělal v Národním divadle čalouníka.
Vždycky chtěl být hodný syn, jen se mu to vždycky trochu vymklo. Vždycky chtěl mít sám hodně dětí a je rád, že se mu to splnilo. V knížce nechybí ani to ostatní, co přináší náruč dejvické noci… plus bohatá obrazová příloha.

Na koncertě, na němž Ivana Hlase doprovodí cellista Olin Nejezchleba a kytarista Norbi Kovács, bude kniha k prodeji a samozřejmě s autogramem. 

Vstupné v předprodeji (TEL. 382 522 082, GALERIE@MILEVSKEM.CZ) je 250 korun, na místě zaplatíte 290 Kč. 


Autor: - i,dap -