PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Balaton Sound slibuje Sean Paula, KSHMR a spoustu hip hopu

Balaton Sound slibuje Sean Paula, KSHMR a spoustu hip hopu

Sobota, 13.04.2019 / článek

 

Beach festival Balaton Sound rozšiřuje seznam hvězd o jména Sean Paul, KSHMR, Desiigner, Denzel Curry a řadu dalších nejen z EDM, ale i z hip-hop scény. O patnáct položek vzroste program festivalu, kterému vévodí Armin van Buuren, Marshmello, Tiesto, Jess Glynne, The Chainsmokers. G-Eazy a DJ Snake.

CBalaton Sound trvá pět dní na pláži maďarského jezera Balaton u vesnice Zamárdi. Festival nabízí non-stop trvající letní party, ke které se letos připojí také jamajská superstar Sean Paul. Autor řady hitů z minulosti aktuálně na novém singlu “Boasty” spolupracoval s jmény jako Stefflon Don, Wiley a Idris Elba.

V sobotu 6. července rozproudí Balaton Sound anglický multitalent Youngr, ten při svých vystoupeních používá více než 10 nástrojů a díky nim tvoří veškerou hudbu živě. Na programu je i dvakrát platinový umělec MadeinTYO s albem Sincerely, TOKYO vydaným v roce 2018 a americký rapper Desiigner, autor singlu Panda, který se na Spotify pyšní téměř 800 miliony přehrání.

Závěrečný den bude patřit globální superstar KSHMR. Tento DJ z Kalifornie spolupracoval snad s každým od Waka Flocka, Kylie až po DJ Tiësto, což je mimo jiné jeden z letošních headlinerů festivalu Balaton Sound. Program obohatí americký producent a DJ Valentino Khan, známý díky singlu Deep Down Low a pro svoji spolupráci s umělci jako Skrillex nebo Steve Aoki. Dorazí i floridský rapper Ski Mask The Slump God, kterého proslavila kolaborace s loni zesnulým hip -hoperem XXXTENTACION.

Fanoušci se mohou těšit na americkou hip-hopovou star, rapperku Saweetie, ta o sobě dala vědět skladbami ICY GRL a Up Now ve spolupráci s G-Eazy. Její vystoupení nastartuje ve čtvrtek 4. července divoký festivalový víkend, během kterého se představí holandský DJ Sam Feldt a rapper Denzel Curry, známý pro svůj hit Ultimate. Dále vystoupí rapper, zpěvák a tanečník Buddy a také elektronické alternativní duo Missio.

Letošní line-up vypadá jako jeden z nejlepších v historii festivalu a v nadcházejících týdnech nás čekají další jména. K dispozici jsou 5denní (od 225 Euro), 4 denní (od 199.00 Euro) a 3 denní (od 179 Euro) permanentky. Denní vstupenky začínají na ceně od 68 Euro.

Seznam doposud oznámených jmen (abecedně):
ARMIN VAN BUUREN
BUDDY
DENZEL CURRY
DEORRO
DESIIGNER
DJ SNAKE
DON DIABLO
DUBFIRE
FUTURE
G-EAZY
GRYFFIN
HERNAN CATTANEO
J BALVIN
JAUZ
JAY PRYOR
JESS GLYNNE
KILLY
KSHMR
MADEINTYO
MARSHMELLO
MARTIN JENSEN
MISSIO
NERVO
NICKY ROMERO
PAUL KALKBRENNER
RUDIMENTAL live
SAM FELDT (LIVE)
SAWEETIE
SEAN PAUL
SKI MASK THE SLUMP GOD
SOFI TUKKER
SUNNERY JAMES & RYAN MARCIANO
TCHAMI x MALAA
THE CHAINSMOKERS
TIESTO
TIMMY TRUMPET
VALENTINO KHAN
VINAI
WILL SPARKS
YOUNGR
YXNG BANE
Brzy oznámíme další jména!

Více informací na: www.balatonsound.com/cz

Balaton Sound
Zamárdi, jezero Balaton, Maďarsko
3-7 Červenec 2019

Vstupenky ZDE 
Official Facebook ZDE


 


Autor: - i -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Veselská ozvěna 2019 - Black and White

Hudba / koncert duchovní hudby
Kostel Navštívení Panny Marie Zálší
18.08.2019 od 19:00 hod.

 

Tvořivá neděle na zámku Brandlín

Ostatní / Setkání a tvoření pro všechny věkové skupiny
zámek Brandlín
18.08.2019 od 09:00 hod.

 

Naše Chutě 2019

Festival / gastronomie
Střelnice
18.08.2019 od 11:00 hod.

 

Čertovské posvícení v Pohádkové kovárně v Selibově

Pro děti
Pohádková kovárna Selibov
18.08.2019 od 10:00 hod.