PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Punkový ples poosmé bude letos zvířecí

Punkový ples poosmé bude letos zvířecí

Středa, 20.03.2019 / článek

 

Osmé pokračování Punkového plesu se uskuteční 23. března od 18.53 hodin na táborské Střelnici. Jako každý ročník bude jedním z vystupujících pořádající kapela Němá výčitka. Dalšími hosty budou skupiny Peshata a Gold´n´Drunkards. Na akci nebudou chybět humorné soutěže a hry či zvířecí fotokoutek.    

"Němá výčitka představí nový kus Sebevražedný song se šťastným koncem, ve kterém možná zazní i dudy Míly Vaváčka. Ale možná také ne, od téhle partičky se dá čekat cokoliv. Třeba i překvapivá spolupráce s kytaristou Vlastou Váchou, známým z kapel Qýchodu a Kullt Sklla, a dalšími," říká za pořadatele Andrea Oudysová.  

Tahákem letošního PPP je táborská zoo punková Peshata a o zakončení se postarají řízným rock´n´rollem partička Gold´n´Drunkards z Úval. 

"Dá se očekávat zvířecí mejdan. Nevynecháme ani všemi oblíbené soutěže, které budou na zvířecí témata i ceny. Místní ZOO věnovala knihu Jak jsem zachránil ZOO v Táboře od Evžena Korce, další cenou bude nová kniha z Husitského muzea Zikmund Lucemburský a Hradiště hory Tábor, protože Zikmund byl liška ryšavá. Nejlépe umí zvířátka připravit kuchařský mistr a olympionik Martin Svatek, který nám do soutěží věnoval svou kuchařku s vlastnoručním podpisem,"
doplnila Andrea Oudysová s tím, že pokud zbude i při nabitém programu všem návštěvníkům čas na zevlování, můžou zhlédnout steampukové šperky a doplňky z Gehita shopu.

Večerem bude uvádět moderátor Alda, vstupné na akci je 168,50 korun a punkový společenský oděv žádoucí. 
 


Fotografie


Autor: David Peltán

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Muzejní noc "život u vody"

Pro děti / Muzejní noc "Život u vody"
Lovecký zámek Ohrada
25.05.2019 od 16:00 hod.

 

Hořické pašijové hry

Divadlo
Pašijové divadlo
25.05.2019 od 20:30 hod.

 

Rodinný festival T&B

Hudba / festival
Bílsko u Vodňan
25.05.2019 - 26.05.2019 od 15:00 hod.
vícedenní akce

 

Metalbarsfest

Hudba / festival / metal - punk - rock
areál Automotoklubu a letiště Soběslav
25.05.2019 od 17:00 hod.