PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Punkový ples poosmé bude letos zvířecí

Punkový ples poosmé bude letos zvířecí

Středa, 20.03.2019 / článek

 

Osmé pokračování Punkového plesu se uskuteční 23. března od 18.53 hodin na táborské Střelnici. Jako každý ročník bude jedním z vystupujících pořádající kapela Němá výčitka. Dalšími hosty budou skupiny Peshata a Gold´n´Drunkards. Na akci nebudou chybět humorné soutěže a hry či zvířecí fotokoutek.    

"Němá výčitka představí nový kus Sebevražedný song se šťastným koncem, ve kterém možná zazní i dudy Míly Vaváčka. Ale možná také ne, od téhle partičky se dá čekat cokoliv. Třeba i překvapivá spolupráce s kytaristou Vlastou Váchou, známým z kapel Qýchodu a Kullt Sklla, a dalšími," říká za pořadatele Andrea Oudysová.  

Tahákem letošního PPP je táborská zoo punková Peshata a o zakončení se postarají řízným rock´n´rollem partička Gold´n´Drunkards z Úval. 

"Dá se očekávat zvířecí mejdan. Nevynecháme ani všemi oblíbené soutěže, které budou na zvířecí témata i ceny. Místní ZOO věnovala knihu Jak jsem zachránil ZOO v Táboře od Evžena Korce, další cenou bude nová kniha z Husitského muzea Zikmund Lucemburský a Hradiště hory Tábor, protože Zikmund byl liška ryšavá. Nejlépe umí zvířátka připravit kuchařský mistr a olympionik Martin Svatek, který nám do soutěží věnoval svou kuchařku s vlastnoručním podpisem,"
doplnila Andrea Oudysová s tím, že pokud zbude i při nabitém programu všem návštěvníkům čas na zevlování, můžou zhlédnout steampukové šperky a doplňky z Gehita shopu.

Večerem bude uvádět moderátor Alda, vstupné na akci je 168,50 korun a punkový společenský oděv žádoucí. 
 


Fotografie


Autor: David Peltán

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Veselská ozvěna 2019 - Black and White

Hudba / koncert duchovní hudby
Kostel Navštívení Panny Marie Zálší
18.08.2019 od 19:00 hod.

 

Tvořivá neděle na zámku Brandlín

Ostatní / Setkání a tvoření pro všechny věkové skupiny
zámek Brandlín
18.08.2019 od 09:00 hod.

 

Naše Chutě 2019

Festival / gastronomie
Střelnice
18.08.2019 od 11:00 hod.

 

Čertovské posvícení v Pohádkové kovárně v Selibově

Pro děti
Pohádková kovárna Selibov
18.08.2019 od 10:00 hod.