PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Hardcoroví BillyBio zahráli ve Fabrice. Ty skvěle doplnili Cutthroat z L.A.

Hardcoroví BillyBio zahráli ve Fabrice. Ty skvěle doplnili Cutthroat z L.A.

Úterý, 26.02.2019 / fotoreport

 

Pořádnou porci americkýho hardcoru přivezl do Evropy Billy Graziadei. Zakládající člen ikonické kapely Biohazard se za svou více než třicetiletou kariéru podílel na mnoha projektech. Společně s muzikanty z The Exploited a Cripple Bastards se během letošního turné zastavili 1. února v českobudějovické Fabrice.

Na koncertě zazněli pecky od Biohazardu, ale i skladby s punkrockovým, nebo metalovým nádechem. Příjemným překvapením byli i HC-rapoví Cutthroat z Los Angeles. 


Fotografie


Autor: František Ciml

Večer plný kapel na Cestě

V pátek 20. září od 19 hodin se v prostoru táborského CESTA, ve sklepní části zvané Subkulturák, koná koncert kapel Nikander, Nondescript, Five seconds to leave a Lusky. Nikander a Five Seconds to leave zde zahráli minulý rok na DIY festivalu a Nondescript nedávno v rámci akce Doomed. Sestavu doplní garage punkové duo Lusky z Plzně, pro které to bude na Cestě premiéra. Večer odstartují punkoví Nondescript z Milevska a pak akce přitvrdí. Five seconds to leave z Jindřichova Hradce budou hrát skladby z jejich poslední desky Nina Who Wasn't, kde pro některé bude určitě překvapením, že kapela přidala zpěv a celkově se hudebně hodně posunula. Nikander z Brna hrají metal, hardcore, sludge a hlavně hodně nahlas. Večer uzavřou Lusky a jejich garážový rock´n´roll punk.  Vstupné je 120 až 150 Kč a celé jde kapelám. Fcb ZDE. (ro)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Nikander + 5STL + Lusky + Nondescript

Hudba / koncert / stoner - metal - hardcore - punk
CESTA Tábor
20.09.2019 od 19:00 hod.

 

Nikaragua

Ostatní / setkání / Přednáška
Spektrum Sezimovo Ústí
20.09.2019 od 18:00 hod.

 

Otevřené mistrovství ČR v Beer pongu

Sport / Beer pong
KD Dražice
20.09.2019 - 22.09.2019 od 18:00 hod.
vícedenní akce