PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


V táborském Divadle Oskara Nedbala začíná jarní sezona. Přijede Olympic, Smolík i Uhlíř

V táborském Divadle Oskara Nedbala začíná jarní sezona. Přijede Olympic, Smolík i Uhlíř

Úterý, 29.01.2019 / článek

 

Jarní část sezony v táborském Divadle Oskara Nedbala se blíží. V únoru jeviště navštíví pražské Studio DVA, Národní divadlo Brno / Divadlo Reduta, kapela Olympic, cestovatel Ladislav Zibura i skladatel Jaroslav Uhlíř.  

Únor odstartuje černá groteska Národního divadla Brno / Divadla Reduta Zázrak v černém domě (2.2.), přeložené představení z podzimu, úžasná akrobacie v podání Losers Cirque Company Kolaps (3.2.) a koncert rockové legendy Olympic (4.2.).

V úterý 12. února se diváci setkají s aristokratkou a jejím milostně tragickým příběhem o volbě mezi klidem rodinného krbu a vášní, Annou Kareninou. Bránice nezůstanou v klidu při návštěvě londýnské Downing Street 10 - Co takhle ke zpovědi (20.2.), ani pařížského hodinového hotýlku „U galantní kočičky“ - Brouk v hlavě (28.2).

O tom, co vše lze vyvádět s obyčejným švihadlem přesvědčí a uchvátí v pondělí 18 února Švihla, taneční představení, které získalo na České taneční platformě ocenění Taneční inscenace roku 2017. O svátku zamilovaných, 14. února, nebude chybět zpívající romantik Jakub Smolík.

Malí i velcí si mohou zazpívat s Jaroslavem Uhlířem při jeho Hodině zpívání ve zvěřinci, která se koná v neděli 24. února od 14.30 hodin. A děti potěší také pohádka Kocour v botách (10.2.) táborského Divadla Dokola.

Do světa Divadlo oskara Nedbala zve dvakrát - do pouštního království se vypraví 7. února návštěvníci besedy Saudská Arábie  – Bílé místo na mapách cestovatelů a stopem napříč Evropou se vydají s Ladislavem Ziburou - Prázdniny v Evropě 21. února.

Milovníci vážné hudby si užijí tónů z mozartovských časů (Lyra da camera, 19.2.) a bonusem pro všechny bude mimořádné vystoupení třetího nejstaršího amerického orchestru Worchester Youth Symphony orchestra 17. února, který si pro koncertování vedle Prahy vybral právě táborské jeviště.

Informace o dalších únorových událostech naleznete na www.divadlotabor.cz
 


Fotografie


Autor: - i, dap - , foto: divadlotabor.cz

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Swing Band Tábor

Hudba / koncert / swing - jazz - r&r
Milevsko - 1. nádvoří kláštera
25.08.2019 od 19:30 hod.

 

 

Mezinárodní mistrovství ČR v motokrosu 2019

Sport / jiný / motokros - enduro
Areál Jinín
25.08.2019 od 12:00 hod.

 

Co2ncert + jam session

Hudba / koncert
Stánek
25.08.2019 od 17:00 hod.