PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Divadlo Oskara Nedbala zahájilo prodej předplatného na jarní sezonu

Divadlo Oskara Nedbala zahájilo prodej předplatného na jarní sezonu

Úterý, 04.12.2018 / článek

 

Táborské Divadlo Oskara Nedbala čeká poslední sezona před plánovanou rekonstrukcí diváckých prostor. Na jaro je přichystaných sedm žánrově pestrých předplatitelských skupin určených pro děti i dospělé, milovníky divadla i hudby. Jeviště táborského divadla během nadcházející sezony navštíví přední česká divadla a jedno slovenské s herci jako Petr Nárožný, Jan Vlasák, Veronika Gajerová, Jaroslav Satoranský, Petr Kostka, Miroslav Vladyka, Filip Blažek, Tatiana Vilhelmová, Jiří Langmajer, Dana Batulková, Zlata Adamovská, Petr Štěpánek, Jana Plodková a řada dalších.

Anotace k jednotlivým představením naleznete buďto v tištěném programu, který je k dispozici ve vestibulu divadla, nebo na webových stránkách www.divadlotabor.cz/predplatne.

"Letošní novinkou je zahájení prodeje předplatného ještě před Vánoci. Vedle dárkových poukazů či Vánočního balíčku tak můžete zakoupit i sezonní abonmá. Do konce listopadu mohli stávající předplatitelé sezony Podzim 2018 obnovit předplatné na další sezonu. Příjem objednávek nových zájemců o předplatné začal 3. prosince a končí 31. ledna 2019," upozorňuje za divadlo Veronika Buriánková. 

Objednávky může podat online, poštou, do schránky na budově divadla nebo osobně v divadelní pokladně. K výhodám předplatného patří stálé místo v hledišti, 30 procent sleva na představení z jiných skupin předplatného, přednostní nákup vstupenek na všechna představení uváděná mimo předplatné i pravidelné zasílání programu divadla. I pro tuto sezonu je předplatenka přenosná, a tak ji mohou abonenti darovat nebo zapůjčit.
 
Plakáty jednotlivých skupin naleznete v galerii.


Fotografie


Autor: - i, dap -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Colectiv + Boldrik + Ryhha + Pedrum

Hudba / reagge, dancehall
Spolkový dům Střelnice
22.02.2019 - 23.02.2019 od 20:00 hod.
vícedenní akce

 

Michal je pajdulák

Pro děti
Dům kultury Milevsko
22.02.2019 od 17:00 hod.

 

Piano & Never Sol

Hudba / koncert / dream popová kapela
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - malý sál
22.02.2019 od 19:00 hod.

 

Benefiční koncert ŽAS a Ben Lovett aneb přijdou i Štare kachně

Hudba / koncert / a cappella - folk
Jednota
22.02.2019 od 19:00 hod.