PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Divadlo Oskara Nedbala zahájilo prodej předplatného na jarní sezonu

Divadlo Oskara Nedbala zahájilo prodej předplatného na jarní sezonu

Úterý, 04.12.2018 / článek

 

Táborské Divadlo Oskara Nedbala čeká poslední sezona před plánovanou rekonstrukcí diváckých prostor. Na jaro je přichystaných sedm žánrově pestrých předplatitelských skupin určených pro děti i dospělé, milovníky divadla i hudby. Jeviště táborského divadla během nadcházející sezony navštíví přední česká divadla a jedno slovenské s herci jako Petr Nárožný, Jan Vlasák, Veronika Gajerová, Jaroslav Satoranský, Petr Kostka, Miroslav Vladyka, Filip Blažek, Tatiana Vilhelmová, Jiří Langmajer, Dana Batulková, Zlata Adamovská, Petr Štěpánek, Jana Plodková a řada dalších.

Anotace k jednotlivým představením naleznete buďto v tištěném programu, který je k dispozici ve vestibulu divadla, nebo na webových stránkách www.divadlotabor.cz/predplatne.

"Letošní novinkou je zahájení prodeje předplatného ještě před Vánoci. Vedle dárkových poukazů či Vánočního balíčku tak můžete zakoupit i sezonní abonmá. Do konce listopadu mohli stávající předplatitelé sezony Podzim 2018 obnovit předplatné na další sezonu. Příjem objednávek nových zájemců o předplatné začal 3. prosince a končí 31. ledna 2019," upozorňuje za divadlo Veronika Buriánková. 

Objednávky může podat online, poštou, do schránky na budově divadla nebo osobně v divadelní pokladně. K výhodám předplatného patří stálé místo v hledišti, 30 procent sleva na představení z jiných skupin předplatného, přednostní nákup vstupenek na všechna představení uváděná mimo předplatné i pravidelné zasílání programu divadla. I pro tuto sezonu je předplatenka přenosná, a tak ji mohou abonenti darovat nebo zapůjčit.
 
Plakáty jednotlivých skupin naleznete v galerii.


Fotografie


Autor: - i, dap -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Tata Bojs

Hudba / koncert / rock - r&r
Veselské pískovny
17.08.2019 od 20:00 hod.

 

Houpačka 2019

Festival / charitativní a multižánrový
areál fotbalového hřiště
17.08.2019 - 18.08.2019 od 13:00 hod.
vícedenní akce

 

Summer Punk Party Volyně vol. VIII

Hudba / festival / hardcore, punk
Koupaliště Volyně
17.08.2019 - 18.08.2019 od 18:00 hod.
vícedenní akce

 

Léto na Kampě - NB2J a Trio de Compostela

Festival
klub Kampa, kampus JU
17.08.2019 od 18:00 hod.