PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Dave Matthews Band se vrací do Evropy. V březnu zahraje v Praze

Dave Matthews Band se vrací do Evropy. V březnu zahraje v Praze

Středa, 28.11.2018 / článek

 

Dave Matthews Band zahájí svou první evropskou šňůru od roku 2015 koncertem v mnichovském Zenithu, který se uskuteční 6. března 2019. Měsíční evropské turné bude zahrnovat i dvě show v prostorách Eventim Apollo v Londýně (12. a 13. března) a historicky první show v Oslu (20. března),ve Varšavě (25. března) a v Bologni (1. dubna). V pražském Foru Karlín vystoupí populární kapela 27. března. 

Prestižní americký týdeník Variety si nedávno velmi pochvaloval vyprodaný koncert Dave Matthews Band v losangeleském Hollywood Bowlu a na adresu jejich vystoupení uvedl, že koncerty této kapely se ani zdaleka nedají srovnat s vystoupením žádné jiné skupiny. Není proto divu, že letošní podzimní turné po Severní Americe zahrnuje i dvě beznadějně vyprodané show v newyorkské Madison Square Garden.

Dave Matthews Band, kapela, která získala i prestižní ocenění Grammy, prodala od svého založení více než 24 milionů vstupenek na své koncerty a dohromady i 38 milionů CD a DVD nosičů. Skupina má na svém kontě i mnoho hitů, mezi které patří například i What Would You Say, Too Much, Everyday, American Baby, Funny The Way It Is, Crash Into Me nebo Dreamgirl, v jehož klipu si hlavní roli zahrála i Julia Roberts.

Skladba Crash Into Me získala v nedávné době opětovnou popularitu potom, co byla použita pro dvě klíčové scény filmu Lady Bird z roku 2017, jež má na svém kontě pět nominací na cenu Oscar.

Americké hvězdy

Vydáním letošního desky Come Tomorrow se Dave Matthews Band stal první skupinou v historii, která má sedm po sobě jdoucích studiových alb debutujících na první příčce Billboard 200. Album získalo skvělé recenze v prestižních magazínech New York Times a Rolling Stone, které vypichují úžasnou hudební i náladovou pestrost nejen titulní písně, ale například i písní Here On Out či Black And Blue Bird.

O výjimečnosti této kapely se budeme moci přesvědčit v České republice 27. března, kdy se Dave Matthews Band představí v prostorách pražského Fora Karlín. Vstupenky na většinu koncertů jsou již v prodeji, každý nákup vstupenky navíc zahrnuje i bezplatné stažení nového alba skupiny Come Tomorrow.  Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketmaster a Ticketportal, cena vstupenky je 1590 korun. Fotografie


Autor: - i, dap -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Tata Bojs

Hudba / koncert / rock - r&r
Veselské pískovny
17.08.2019 od 20:00 hod.

 

Houpačka 2019

Festival / charitativní a multižánrový
areál fotbalového hřiště
17.08.2019 - 18.08.2019 od 13:00 hod.
vícedenní akce

 

Summer Punk Party Volyně vol. VIII

Hudba / festival / hardcore, punk
Koupaliště Volyně
17.08.2019 - 18.08.2019 od 18:00 hod.
vícedenní akce

 

Léto na Kampě - NB2J a Trio de Compostela

Festival
klub Kampa, kampus JU
17.08.2019 od 18:00 hod.