PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Tata Bojs slaví třicet let od prvního koncertu. Party si užijete i v Plané nad Lužnicí

Tata Bojs slaví třicet let od prvního koncertu. Party si užijete i v Plané nad Lužnicí

Středa, 14.11.2018 / článek

 

Koncert hanspaulské kapely Tata Bojs v Plané nad Lužnicí bude jeden z mála speciálních koncertů zasvěcených k třicetiletému jubileu, kdy poprvé vystoupili před publikum. Pětice zahraje v pátek 16. listopadu od 20 hodin v Sokolovně. Čím bude vystoupení neobvyklé mezi již tak dost neobvyklými koncerty Tata Bojs? 

Například účastí vzácného hosta, zpěvačky Kláry Nemravové, která byla nedílnou součástí koncertů a alb TB v letech 2000 až 2006. Další hostem bude bubeník Tomáš Neuwerth.

Koncert bude navíc obohacen o vizuální stránku, kterou bude mít na starosti VJ Clad. Kulatiny souboru budou samozřejmě zohledněny i v sestavě písniček. Diváci uslyší jak oblíbené, často slýchané, tak již dlouho neslyšené položky z repertoáru skupiny. Po koncertě se můžete těšit na afterparty s DJ Mardoša, energického baskytaristy Tata Bojs. 

Tata Bojs je skupina, hrající hudbu mezi rockem, rokenrolem a alternativním popem. Na české hudební scéně působí od roku 1988. Zakládajícími členy jsou baskytarista Mardoša a výtvarník, zpěvák a bubeník Milan Cais, ve stálé sestavě hrají i Vladimír Bár, Dušan Neuwerth a Jiří Hradil. Skupina nahrála 17 desek, její Nanoalbum získalo v roce 2004 čtyři Zlaté anděly.

Vstupenky seženete online ZDE, nebo v kamenných prodejnách - táborském FlipShopu nebo plánské restauraci Maxim. 


Fotografie


Autor: - dap -