PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Tata Bojs slaví třicet let od prvního koncertu. Party si užijete i v Plané nad Lužnicí

Tata Bojs slaví třicet let od prvního koncertu. Party si užijete i v Plané nad Lužnicí

Středa, 14.11.2018 / článek

 

Koncert hanspaulské kapely Tata Bojs v Plané nad Lužnicí bude jeden z mála speciálních koncertů zasvěcených k třicetiletému jubileu, kdy poprvé vystoupili před publikum. Pětice zahraje v pátek 16. listopadu od 20 hodin v Sokolovně. Čím bude vystoupení neobvyklé mezi již tak dost neobvyklými koncerty Tata Bojs? 

Například účastí vzácného hosta, zpěvačky Kláry Nemravové, která byla nedílnou součástí koncertů a alb TB v letech 2000 až 2006. Další hostem bude bubeník Tomáš Neuwerth.

Koncert bude navíc obohacen o vizuální stránku, kterou bude mít na starosti VJ Clad. Kulatiny souboru budou samozřejmě zohledněny i v sestavě písniček. Diváci uslyší jak oblíbené, často slýchané, tak již dlouho neslyšené položky z repertoáru skupiny. Po koncertě se můžete těšit na afterparty s DJ Mardoša, energického baskytaristy Tata Bojs. 

Tata Bojs je skupina, hrající hudbu mezi rockem, rokenrolem a alternativním popem. Na české hudební scéně působí od roku 1988. Zakládajícími členy jsou baskytarista Mardoša a výtvarník, zpěvák a bubeník Milan Cais, ve stálé sestavě hrají i Vladimír Bár, Dušan Neuwerth a Jiří Hradil. Skupina nahrála 17 desek, její Nanoalbum získalo v roce 2004 čtyři Zlaté anděly.

Vstupenky seženete online ZDE, nebo v kamenných prodejnách - táborském FlipShopu nebo plánské restauraci Maxim. 


Fotografie


Autor: - dap -

Malá scéna láká na výstavy fotografií "čističky"

Budějovická kavárna na Malé scéně (DK Metropol) je místem, kde si můžete prohlédnout výstavu fotografického projektu Za hranici nevšedna, který má na svědomí trio fotografů Veronika Pilařová, Tomáš Bajer a Jindra Prokeš. Fotografie byly pořízeny převážně ve Staré čistírně odpadních vod v pražské Bubenči a divákovi přiblíží českou komunitu vyznavačů Steampunku. Výstava potrvá do 30. května a je přístupná vždy v časech otevírací doby kavárny. Více na www.bartfood.eu. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Večere s flétnou a klavírem - přeložené představení sezony PODZIM 2018

Hudba / Koncert
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - malý sál
21.03.2019 od 19:00 hod.

 

Velikonoční výstava

Výstava / kraslice, dekorace
Galerie 140
21.03.2019 - 28.04.2019 od 10:00 hod.
vícedenní akce

 

Toman

Kino / film / historické drama
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
21.03.2019 od 20:00 hod.

 

Jeden svět České Budějovice 2019

Kino / film / dokument / Dokument, festival, lidská práva
Český rozhlas České Budějovice
21.03.2019 - 22.03.2019 od 08:00 hod.
vícedenní akce