PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Po vyprodaném Foru Karlín zazpívá George Ezra v pražské Tipsport Aréně

Po vyprodaném Foru Karlín zazpívá George Ezra v pražské Tipsport Aréně

Úterý, 16.10.2018 / článek

 

Zpěvák George Ezra letos v březnu vydal druhé album Staying At Tamara’s na Columbia Records a mimo jiné stihl během jednoho dne vyprodat svůj říjnový koncert v pražském Foru Karlín. Vzhledem k velkému zájmu o jeho koncert přidá další vystoupení v Praze, tentokrát v Tipsport Aréně, kde George Ezra zazpívá 21.května 2019. Předprodej vstupenek už začal. 

Tři roky po vydání svého čtyřikrát platinového debutu Wanted On Voyage se George vrátil s kolekcí „písniček o escapismu, snění, strachu a lásce”. Stejně jako Wanted On Voyage album Staying At Tamara’s bylo napsáno, vytvořeno a inspirováno Georgeovými cestami na mnoha místech – na Isle of Skye, na prasečí farmě v Norfolku, ve stodole na kukuřičnou mouku v Kentu, v předělaném kravíně v severním Walesu a v Airbnb v Barceloně, které patřilo Tamaře – odtud tedy název alba.

Výsledkem je energické, chytlavé a rozevláté album, z kterého prýští pozitivní energie. George vysvětluje, že “‘Paradise’ vzniklo jako melodie, kterou jsem nemohl dostat z hlavy. O měsíc později jsem napsal písničku, která je o nevyhnutelném momentu, kdy potkáte někoho nového, kdo vás uchvátí. Často nás po setkání s někým napadají neodbytné myšlenky, že se musíme dostat na kloub tomu, kdo ten člověk vlastně je. S láskou neexistuje nejistota, je to, co to je, a já lásku přirovnávám k ráji.“

George Ezra je jedním z komerčně nejúspěšnějších umělců desetiletí. Jeho debutové album Wanted On Voyage se v Británii stalo čtyřikrát platinovým a bylo jedním z deseti nejprodávanějších alb v letech 2014 a 2015, vyšplhalo na #1 v Official UK Chart a strávilo v hitparádě 122 týdnů. Během 18 měsíců se z neznámého umělce stala mezinárodní hvězda. V deseti zemích se dostal do Top 10, třikrát vyprodal turné po Velké Británii a byl nominován na čtyři ceny BRITs, jednu BBC Music Award a Ivor Novello.

Vstupenky do pražské Tipsport Arény jsou již v prodeji. Přímý link na vstupenky zde goout.net/cs/listky/george-ezra/yqmd/, facebooková událost: www.facebook.com/events/340680976504474/
 


Autor: - i, dap -