PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Extrémní drum&bassové párty Therapy Sessions rozduní podvanácté Gerberu

Extrémní drum&bassové párty Therapy Sessions rozduní podvanácté Gerberu

Čtvrtek, 18.10.2018 / článek

 

Drum&bassová smršť jménem Therapy Sessions CZ s roční pravidelností zasáhne jihočeskou metropoli. Česká edice celosvětově pořádané párty i letos představí to nejžhavější z hard D&B scény a osloví místní i zahraniční fanoušky originálním lineupem. Dvanáctý ročník Therapy Sessions se koná v pátek 19. října od 20 hodin v budějovickém KD Gerbera.  

Vystoupení čerstvého tříčlenného projektu 3RDKND bude jedním z hlavních lákadel akce. Trojitý zásah. Legendy Donny, Katharsys a Forbidden Society se sejdou na jednom pódiu. Jedinečný britský producent Donny vystoupí na TS CZ podruhé v historii akce, Katharsys se v našem lineupu objeví po osmi letech a Forbidden Society jednou za rok na párty v rodném městě nemůže chybět. Svojí nekompromisní show už rozdrtili publikum na Beats4Love, Let It Roll Open Air festivalu i v Olomouci, a teď se chystají na Therapy. 

BSA je producent pocházející z Portugalska, kde vládne Portostep, subžánr charakteristický svým neúprosným rytmem, nutící fanoušky tvrdého drum&bassu tančit do pozdních ranních hodin. Nastal čas poznat dalšího experta vydávajícího na labelech PRSPCT a Yellow Stripe. Na pohled sympaťák, ale za mixem zvíře, připravte si dostatek energie na jeho set, který bude premiérou pro Českou republiku.

Na TS CZ poprvé vystoupí I:GOR! "Dlouho jsme přemýšleli, zda je publikum připraveno, ale už máme jasno - brutální tečka na závěr nesmí chybět! Crossbreed a hardcore jsou doménou polského řezníka, který produkuje hudbu pro labely PRSPCT XTRM a Masters Of Hardcore. Jeho styl je neskutečně tvrdý a přitom naprosto precizní – rychlá směs hip-hopu, hardcoru a drum&bassu vás donutí k tanci!" slibuje budějovický pořadatel Dj Hanzall. 

Přímo ze stáje Therapy Sessions Recordings míří na party britský producent a DJ FORTITUDE, kterého jste v ČR mohli slyšet na letním Let It Rollu ve společném setu s matkou Therapy Sessions, Robyn Chaos. Jeho hudba vychází z tradičních kořenů darkstepu a tvoří směs amen breaků, špinavých basových linek a temných atmosférických zvuků.

České duo SHENKSTER vs. SHMIDOO naservíruje totální smršť. Zabiják Shenkster (Harder Louder, Mindocracy Recs, Blast Furnace) se díky svému stylu a produkci těší zájmu i za hranicemi ČR a patří mezi nejuznávanější postavy naší hard D&B scény. To samé lze bez nadsázky říct o Shmidoo (Future Sickness, Hoofbeats, Blast Furnace), který si na konci roku dává pauzu na neurčito, takže tento battle je jedinečnou šancí zažít oba dva společně za mixem.

Ostatní místa v lineupu na main stagi obsadí rezidenti Hanzall a M4d.doc, hosté Bassheadz a vítěz DJ contestu. Druhou stage rozezní zvuky jemnějších a melodičtějších odnoží D&B, z Plzně zavítá deepová dvojice Membrain a NE, z Tábora přijedou Soundpolis DJs a lineup doplní známá lokální jména Hellsmith, Tallar vs. Shanix, Dirty Boy & Brock, Kejleb a Tubus. Na místě najdete také Czcoreshop, kde zakoupíte nejen letošní TS CZ merch.
Navštivte stránky: www.therapysessions.cz


Autor: - i -