PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Jindřich Štreit vystaví své fotky v galerii Auritus. Už počtrnácté

Jindřich Štreit vystaví své fotky v galerii Auritus. Už počtrnácté

Středa, 12.09.2018 / zpráva

 

 Světoznámý fotograf, profesor Jindřich Štreit již poosmnácté zamíří v září do Tábora. V galerii Auritus (Farní charita Tábor, Klokotská 114) se bude od středy 12. září konat další výstava jeho fotografií. Nese název Ze tmy ke světlu.

Fotografie přibližují práci a poslání kaplanů v našich věznicích a zároveň umožňují nahlédnout do duší uvězněných osob. Výstava potrvá měsíc a pro veřejnost bude otevřena od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin.

Vernisáž výstavy za osobní účasti pana Štreita se uskuteční ve středu 12. září v 15 hodin v galerii Auritus.
 


Fotografie


Autor: - i -

Střelnice v Táboře bude purpurová

Historická budova Spolkového domu Střelnice v Táboře se připojí k celosvětovým oslavám Mezinárodního dne předčasně narozených. Ty připadají na 17.listopadu, v tento den se Střelnice rozsvítí purpurovou barvou a zařadí se tak po boku takových velikánů jako je Eiffelova věž, Empire State Building či Niagárské vodopády. V ČR se připojili například Grandhotel Pupp v Karlových Varech, českobudějovická radnice, hrad Špilberk, Tančící dům či Žofín. Organizace Nedoklubko se touto iniciativou snaží zvýšit povědomí veřejnosti o předčasném porodu. Každoročně se v ČR předčasně narodí až 8000 dětí. Posláním orgaizace je psychosociální podpora rodičů po předčasném porodu a spolupráce s jednotlivými perinatologickými centry. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


"Ve státním zájmu" (A. Procházka)

Divadlo / komedie / komedie
Hostinec U Jandů
16.11.2018 od 19:00 hod.

 

Seminář grafologie pro pokročilé

Ostatní
Dům kultury Milevsko
16.11.2018 od 17:00 hod.

 

Tata Bojs + DJ`s Mardoša a Dušan Neuwerth

Hudba / koncert
Sokolovna Planá
16.11.2018 od 20:00 hod.