PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Srdce na dlaních bude hendikepovaným dětem pomáhat hudbou i sportem

Srdce na dlaních bude hendikepovaným dětem pomáhat hudbou i sportem

Pátek, 31.08.2018 / článek

 

 Srdce na dlaních je benefiční festival, který se koná v sobotu 1. září na fotbalovém stadionu v Kozmicích na Chýnovsku. Od 9 hodin ho začne turnaj ve fotbalu, následuje cyklistický závod Blanické okruhy i fitness (bosu, trx,zumba, tabata...). Od 17 hodin pak zahraje Lenka Dusilová, Vodovod, Rathaus, Peshata a Brutální Jahoda.

"Nejužitečnější ze všech umění je umět být užitečný, řekl spisovatel a státník Benjamin Frenklin. To je důvod, proč celý nápad festivalu vznikl. Důvod být alespoň trochu užitečný. Spojit lásku ke sportu a příjemné s užitečným. Pevně věříme, že i vy se přidáte a společně se sejdeme v Kozmicích, kde na nás čeká nabitý program," říká Alena Černá. 

Celý den bude probíhat fotbalový turnaj a fitness cvičení, kde se návštěvníci pod stany mohou těšit na lekce tabaty, zumby, trx a mnoho dalších. Po ukončení sportovní části dne a vyhlášení výsledků zpříjemní večer vystoupení kapel. Milovníci jídla si vyberou ze sortimentu od halušek s bryndzou až po pečené sele. Pro nejmenší zábava připravena v podobě skákacích hradů a dalších atrakcí.

"Cílem projektu Srdce na dlani je co nejvíce podpořit hendikepované děti, které do toho jdou s námi. Předání výtěžku z celého dne proběhne formou poukazu s finanční částkou ze sportovní části dne. V areálu fotbalového hřiště budou nabízeny předměty s logem Srdce na dlaních, jejichž zakoupením také přispějete. Celý den bude možnost sledovat nárůst finančního obnosu na LED obrazovce, na který jste právě vy přispěli svoji účastí. Po skončení akce, dojde také k předání celkového výdělku z občerstvení," doplnila Černá. 

Více o akci najdete ZDE


Autor: David Peltán

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Ztracený svět

Divadlo / divadelní představení
Otáčivé hlediště Český Krumlov
20.07.2019 od 14:00 hod.

 

25. mezinárodní festival dechových hudeb Kubešova Soběslav 2019

Hudba / festival / dechová hudba
náměstí Republiky
20.07.2019 - 21.07.2019 od 13:00 hod.
vícedenní akce

 

Shilpa Ray (USA)

Hudba / koncert / folk rock
Veselské pískovny
20.07.2019 od 20:00 hod.

 

Ztracený svět

Divadlo / zájezd na Otáčivé hlediště do Českého Krumlova
Otáčivé hlediště Český Krumlov
20.07.2019 od 16:00 hod.