PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Zběsilý mix žánrů a zuřivost. To jsou skotští The LaFontaines, kteří míří do Prahy

Zběsilý mix žánrů a zuřivost. To jsou skotští The LaFontaines, kteří míří do Prahy

Pátek, 27.07.2018 / článek

 

Mísí celou řadu hudebních vlivů, počínaje rockem, hip-hopem přes pop až k drum and bassu. Skoro vše kromě country. Silný skotský akcent, trocha zuřivosti, to jsou The LaFontaines, kteří zahrají 6. října v pražském Café V Lese.  

Čtveřice, která vyrůstala v drsném prostředí současného skotského maloměsta, otřásla celým hudebním světem se svým debutovým albem Class. Rapper a frontman Kerr Okan o debutovém albu říká: "Je to vyvrcholení všeho, čeho jsme kdy dosáhli, na čem jsme a pro co jsme pracovali. Naše kapela je v určitém smyslu jedinečná. Těžko se k čemukoliv přirovnává". 

Často se říká, že to co dělají LaFontaines nemůže fungovat - nikdo nemůže dát dohromady tak šílený mix stylů jako oni, avšak v momentě, kdy je poprvé uvidíte naživo, zjistíte, že to vše působí naprosto přirozeně a jednotně. A zní to prostě skvěle.

"Funguje to, nás pět je naprosto rozdílných, tak jsme to prostě museli smíchat v jednom velkém hrnci. Hráli jsme spolu neskutečné množství času a pilovali živé vystupování tolik, že jsme ani neměli čas se nad tím zamýšlet, prostě to společně funguje, všechny vlivy, všechny nápady," vysvětluje Kerr.Po úspěšném debutovém albu loni vydali druhé album Common Problem, kterým si v magazinu Kerrang vydobili přezdívku Králové severu.

To nejlepší z Kasabian, ale i The Streets nebo Twenty One Pilots - jsou považováni za jednu z nejlepších vycházejících kapel skotské scény a dokazují to na turné po Británii i celé Evropě, kde se představili jako support Don Broco. Nyní vyrážejí na své první samostatné evropské turné a 6. října se představí i v pražském Café V lese.

Vstupenky jsou již v prodeji za 250 korun v síti GoOut, na místě je pak seženete za 300.  Přímý link na nákup vstupenek ZDE

Více info na
www.thelafontaines.co.uk
www.facebook.com/thelafontainesmusic
www.cafevlese.cz
www.facebook.com/cafevlese
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion
 


Autor: - i -

Střelnice v Táboře bude purpurová

Historická budova Spolkového domu Střelnice v Táboře se připojí k celosvětovým oslavám Mezinárodního dne předčasně narozených. Ty připadají na 17.listopadu, v tento den se Střelnice rozsvítí purpurovou barvou a zařadí se tak po boku takových velikánů jako je Eiffelova věž, Empire State Building či Niagárské vodopády. V ČR se připojili například Grandhotel Pupp v Karlových Varech, českobudějovická radnice, hrad Špilberk, Tančící dům či Žofín. Organizace Nedoklubko se touto iniciativou snaží zvýšit povědomí veřejnosti o předčasném porodu. Každoročně se v ČR předčasně narodí až 8000 dětí. Posláním orgaizace je psychosociální podpora rodičů po předčasném porodu a spolupráce s jednotlivými perinatologickými centry. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


"Ve státním zájmu" (A. Procházka)

Divadlo / komedie / komedie
Hostinec U Jandů
16.11.2018 od 19:00 hod.

 

Seminář grafologie pro pokročilé

Ostatní
Dům kultury Milevsko
16.11.2018 od 17:00 hod.

 

Tata Bojs + DJ`s Mardoša a Dušan Neuwerth

Hudba / koncert
Sokolovna Planá
16.11.2018 od 20:00 hod.