PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Táborská zoo oslavila tři roky. Slavnost navštívil rekordní počet návštěvníků

Táborská zoo oslavila tři roky. Slavnost navštívil rekordní počet návštěvníků

Sobota, 14.07.2018 / fotoreport + článek

 

Oslav založení táborské zoologické zahrady a příchodu letních prázdnin se zúčastnilo téměř tři tisíce návštěvníků, čímž padl denní rekord návštěvnosti. Zahradní slavnost je programově největší akcí pro veřejnost, kterou táborská zoo během sezóny pořádá.

Během oslav byly k vidění například ukázky sokolníků, tématické vzdělávací hry pro děti, komentovaná krmení zvířat či prezentace neziskových organizací působících na Filipínách a v Indonésii v rámci ochrany vzácných druhů savců. Táborská zoo byla založena v roce 2015 na místě původní, která se ocitla v insolvenci.

"Máme za sebou tři roky tvrdé práce, během nichž jsme ze zcela mrtvého a společensky devalvovaného prostoru od nuly vybudovali novou, avšak profesionálně a odborně vedenou, instituci, která je současně významným turistickým, ale i environmentálním centrem celého regionu. Nejvyšší zaznamenaná denní návštěvnost je pro nás tak nejlepším možným dárkem k narozeninám", shrnul Ondřej Kott.
 


Fotografie


Autor: - i -

Fotky a videa z Mighty Sounds

 Fotografie a videa z festivalu Mighty Sounds najdete v následujících dnech na webu Kulturne.com nebo na facebooku Kulturnme.com ZDE. Photos and videos of festival Mighty Sounds you can check in next days on websites Kulturne.com and facebook HERE

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


African Thunder 2018

Hudba
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
18.07.2018 od 18:00 hod.

 

Mucha u Stánku

Hudba / koncert
Stánek - Žižkovo náměstí
18.07.2018 od 20:00 hod.