PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Reef po osmnácti letech vydali desku. Představí ji také v Praze

Reef po osmnácti letech vydali desku. Představí ji také v Praze

Čtvrtek, 12.07.2018 / zpráva

 

Revitalizování rockeři ze středozápadní Anglie před časem dokončili turné ‘Britrock Must Be Destroyed’ s The Wildhearts a Terrorvision s vystoupením v legendárním londýnském Hammersmith Apollo. V létě Reef vystoupí na několika prestižních festivalech, vypraví se na turné po Austrálii a Japonsku a poté zavítají také do Prahy, kdy 15. října vystoupí v Lucerna Music Baru.

Support obstarají Broken Witt Rebels. Vstupenky jsou k dispozici za 490 korun na webu a pokladně Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatků), na webu GoOut.cz a v sítích Ticketmaster a Ticketportal. Na místě v den koncertu budou za 590 Kč.

Reef po 18 letech vydali své nové album ‘Revelation’, které dosáhlo v britské albové hitparádě 26. místa. První singl alba ‘My Sweet Love’ s hostující Sheryl Crow představil Chris Evans na Radio 2. Druhým singlem je titulní skladba ‘Revelation’, rockandrollový hymnus, který evokuje to nejlepší od AC/DC - od chrapláku Garyho Stringera k parádním riffům Jesse Wooda. Recenze na album jsou nadšené, nejlepší v jejich kariéře.

Více info:

www.reeftheband.com
www.facebook.com/reefmusic
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar

Přímý link na vstupenky ZDE

Facebooková událost ZDE
 


Autor: - i -

Fotky a videa z Mighty Sounds

 Fotografie a videa z festivalu Mighty Sounds najdete v následujících dnech na webu Kulturne.com nebo na facebooku Kulturnme.com ZDE. Photos and videos of festival Mighty Sounds you can check in next days on websites Kulturne.com and facebook HERE

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


HLEDEJ A BAV SE - zábava pro celou rodinu

Pro děti
Muzeum LEGA Tábor
16.07.2018 - 30.09.2018 od 10:00 hod.
vícedenní akce