PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Na Kampě se uskutečnil Evropský den akcí proti rasismu

Na Kampě se uskutečnil Evropský den akcí proti rasismu

Neděle, 13.05.2018 / fotoreport + článek

 

U příležitosti Evropského dne akcí proti rasismu se v Českých Budějovicích v kulturním klubu Kampa v kampusu Jihočeské univerzity uskutečnilo již tradiční kulturně zábavné odpoledne s bohatým doprovodným programem.

Celá akce začala ve tři odpoledne, kdy festival zahájil DJ Antonín Padrta, od 18 hodin návštěvníci zhlédli divadelní adaptaci Máchova Máje v netradičním podání Jakuba Doubravy a Lukáše Urbance. Po divadlu vystoupila s krátkou ukázkou cikánských tanců skupina Cetare. Po 19. hodině zahájil hudební blok písničkář Janchi ze skupiny Quiet. Po něm zahráli svoje budějovické reggae Never been 2 Jamaica a venkovní scénu uzavřela oblíbená studentská kapela z Velešína Dětský pokojíček. Od 22 hodin festival pokračoval závěrečnou afterpárty na Kampě s DJ Ceyneckem


Fotografie


Autor: Petr Znoj, foto: František CIml

Odešel Michal Maudr alias DJ Loutka, legenda

 Podle zatím blíže nespecifikovaných událostí česká hudební scéna přišla o legendu, DJ Loutku. Letos oslavil 51. narozeniny. Michal Maudr DjLoutka byl jedním ze zakladatelů klubové scény v ČR a jedním z prvních hráčů české houseové hudby, žánru zůstal věrný. V roce 1993 spoluzaložil agenturu Roxydust house. Hrál po boku světových jmen jako Carl Cox, Dj Sneak, Terry Francis, Darren Emmerson, Chemical Brothers, Jazzanova, Underworld aj. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Letní kino 2018 - Po strništi bos

Kino / film
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
21.08.2018 od 20:30 hod.

 

Invaze 18

Ostatní / happening
Malšice
21.08.2018

 

50 let od invaze

Hudba / koncert / hudba - projekce
Univerzita Tábor
21.08.2018 od 18:00 hod.