PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Phil Rudd z AC/DC přijede do Českých Budějovic

Phil Rudd z AC/DC přijede do Českých Budějovic

Středa, 16.05.2018 / článek

 

Bubeník Phil Rudd z AC/DC se svojí kapelou Phil Rudd Band přijede do České republiky. Minulý rok musel zrušit celé evropské turné kvůli vážné nemoci kytaristy z kapely, nyní potěší fanoušky na očekávaných koncertech. Jednou ze zastávek bude také KD Vltava v Českých Budějovicích, kde vystoupí ve středu 23. května od 20 hodin.   

Phil Rudd s kapelou vystoupí celkem na šesti místech po České republice a slibuje skvělé pecky v sedmdesáti minutovém vystoupení s celou řadou překvapení. Na turné s názvem Back On The Beat zazní skladby z prvního sólového alba Head Job, nové písně a hity kapely AC/DC, jejíž zvuk spoluvytvořil.

„Minulý rok mne velmi zasáhla také ztráta dlouholetého spoluhráče a kamaráda Malcolma Younga z AC/DC, čas je neúprosný. Jsem vděčný za to, že stále mohu hrát a také za to, že náš současný kytarista Geoff se zotavil a můžeme k vám konečně dorazit,” říká slavný bubeník, který celosvětově patří k nejrespektovanějším mužům s paličkami, a k němuž se jako k ikoně hlásí kapely jako Metallica, Rammstein nebo Foo Fighters.

Hostem na většině koncertů bude skupina Blue Rocket, která vznikla před dvaceti lety. Na jednom pódiu se už potkala s desítkami vynikajících českých i zahraničních kapel. Nejvíce si cení hraní s legendárními Nazareth, Live Fire & Ken Hensley (ex-Uriah Heep), Rednex nebo koncertů s kapelou Čechomor. V roce 2016 absolvovala kapela turné se skupinou Kabát.

Budějovičtí fanoušci rockové hudby jistě potěší i výběr speciálních hostů, kterými jsou Kreyson Memorial.

Vstupenky můžete zakoupit na stránkách rudd.cz, nejlevnejsivstupenky.cz nebo v předprodeji Ticketpro.CZ.

Kompletní rozpis turné
ČT 17. 5. 2018 TEPLICE / KNAK
PÁ 18. 5. 2018J JABLUNKOV / ROCK CAFÉ SOUTHOCK 
ÚT 22. 5. 2018 PLZEŇ / Palác Alfa
ST 23. 5. 2018 ČESKÉ BUDĚJOVICE / KD Vltava
ČT 24. 5. 2018 PRAHA / Lucerna Music Bar
Pá 25. 5. 2018 OLOMOUC / S-Club
 


Fotografie


Autor: - i -

Odešel Michal Maudr alias DJ Loutka, legenda

 Podle zatím blíže nespecifikovaných událostí česká hudební scéna přišla o legendu, DJ Loutku. Letos oslavil 51. narozeniny. Michal Maudr DjLoutka byl jedním ze zakladatelů klubové scény v ČR a jedním z prvních hráčů české houseové hudby, žánru zůstal věrný. V roce 1993 spoluzaložil agenturu Roxydust house. Hrál po boku světových jmen jako Carl Cox, Dj Sneak, Terry Francis, Darren Emmerson, Chemical Brothers, Jazzanova, Underworld aj. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Letní kino 2018 - Po strništi bos

Kino / film
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
21.08.2018 od 20:30 hod.

 

Invaze 18

Ostatní / happening
Malšice
21.08.2018

 

50 let od invaze

Hudba / koncert / hudba - projekce
Univerzita Tábor
21.08.2018 od 18:00 hod.