PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Nové album Vees je ultimátním lékem na jarní splín

Nové album Vees je ultimátním lékem na jarní splín

Čtvrtek, 26.04.2018 / fotoreport + článek

 

Po mnoha letech jsme se konečně dočkali. Album, které bylo předmětem vlhkých snů obdivovatelů českobudějovické kapely Vees spatřilo světlo světa. Jeho název zní No Way Back a pokud se klucí ve svém směru budou držet dál, bude na hudební scéně na nějakou dobu dost veselo. Svůj dosavadní standard touto deskou nechávají daleko za sebou. Vše je špinavější, ostřejší, naboostovanější, ale přesto každá část dává smysl a dohromady tvoří celek, který uchvátí na první poslech.

Budete ho chtít snídat, obědvat i večeřet. A když budete chtít okouzlit dívku svých snů, stačí ji pozvat do auta na červené víno a poslech No Way Back a její kalhotky budou viset na zpětném zrcátku ještě dřív, než dozní první píseň.

Na křest jsme se vydali v pátek 13. dubna (tematicky zvolené datum k videoklipu Meat song, který se po sítích šířil jako upoutávka k albu) do Café klubu Slavie, kde po předkapele Manon Muert album pokřtil spisující cestovatel Ladislav Zibura.
 


Fotografie


Autor: František Ciml

Malá scéna láká na výstavy fotografií "čističky"

Budějovická kavárna na Malé scéně (DK Metropol) je místem, kde si můžete prohlédnout výstavu fotografického projektu Za hranici nevšedna, který má na svědomí trio fotografů Veronika Pilařová, Tomáš Bajer a Jindra Prokeš. Fotografie byly pořízeny převážně ve Staré čistírně odpadních vod v pražské Bubenči a divákovi přiblíží českou komunitu vyznavačů Steampunku. Výstava potrvá do 30. května a je přístupná vždy v časech otevírací doby kavárny. Více na www.bartfood.eu. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


NEREZ & LUCIA

Hudba / koncert
Jihočeské divadlo
24.03.2019 od 19:00 hod.

 

Domaci@stesti.hned

Divadlo
Dům kultury Milevsko
24.03.2019 od 19:00 hod.