PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Druhý ročník Létofestů přiveze do Budějovic dva dny československé hudby

Druhý ročník Létofestů přiveze do Budějovic dva dny československé hudby

Pátek, 27.04.2018 / článek

 

Koncertní vystoupení Kabátů, Chinaski, “Wanastowek”, Marka Ztraceného, No Name a mnoha dalších, doprovodný program nebo lokální kapely, to vše přiveze Létofest do osmi měst v České republice. Oproti loňskému startovacímu ročníku nabídne tento rok dva dny nabité českou a slovenskou hudbou. O víkendu 20. a 21. července festival zakotví také na Výstavišti v Českých Budějovicích, do 1. května jsou vstupenky levnější. 

První ročník Létofestů ukázal své přednosti. Návštěvníci si pochvalovali zejména hudební program, občerstvení i pěstrý doprovodný program pro dospělé i děti a ocenili také výbornou dostupnost jednotlivých lokalit. Tento rok si budou moci návštěvníci vychutnávat koncerty dva dny.

Hlavními lákadly hudebního programu budou kapela Kabát se svou 75minutovou show nebo Chinaski v nové sestavě s velkým koncertním vystoupením. Interpreti vystoupí na jednom z největších pódií v České republice s mnoha technickými vychytávkami, které slibují velkolepá představení. Tahákem bude také skupina Wanastowi Vjecy, Marek Ztracený, Mig 21, Sebastian a mnoho dalších českých i slovenských interpretů. Program bude nadále odtajňován.

Soutěž autorských kapel

Kromě již odhaleného programu ale Létofest slibuje také jednu specialitu. Na každé zastávce diváky čekají koncerty lokálních kapel. Ty se utkají v soutěži autorských skupin. Získají jedinečnou možnost vystoupit před velkým festivalovým publikem po boku československých hvězd, a mohou tak odstartovat svou hvězdnou dráhu. Informace k soutěži budou zveřejněny v nejbližší době.

Létofest pomáhá

I v letošním roce se Létofest spojil s nadací Můj nový život. Umožňuje onkologicky nemocným dětem a jejich rodinám bezplatný vstup na jednotlivé zastávky, navíc jim nabízí bohatý program. Cílem projektu je pomoci těmto dětem a celým rodinám vrátit se zpět do běžného života.

Novinkou letošního ročníku je pak spolupráce s lokálními dětskými domovy. I děti z těchto domovů budou mít vstup na akci zdarma.

Předprodej vstupenek probíhá v síti TICKETLIVE. Do konce května platí snížená cena 850 Kč. Zároveň pak od 16. dubna do 1. května se ještě koná akce nazvaná 1. máj se slevou 100 Kč na vstupenku. Odkaz ZDE
 


Autor: - i, dap -