PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Divadlo Oskara Nedbala v dubnu nabídne program k pobavení i zamyšlení

Divadlo Oskara Nedbala v dubnu nabídne program k pobavení i zamyšlení

Pondělí, 09.04.2018 / článek

 

Dubnový program táborského Divadla Oskara Nedbala láká na zajímavá představení. Ať už je to Vražda v salónním kupé od táborského divadelního spolku Na šikmé ploše, nebo koncerty Václava Neckáře a Katarzie.  

V rámci předplatitelské skupiny F bude uvedena bizarní secesní detektivní komedie A studia Rubín Praha Moje malá úchylka. Na příběh o tom, co se stane, když se v jedné místnosti vyskytnou postavy trpící poněkud netradičními poruchami, se těšte dnes, 9. dubna v 19 hodin.

Divadelní spolek Na šikmé ploše Tábor představí v pátek 13. dubna hru Járy Cimrmana, Ladislava Smoljaka a Zdeňka Svěráka Vražda v salonním coupé.

Pokud chcete vidět nejlepší českou herečku loňského roku, nenechte si ujít si Noru (Domeček pro panenky). V titulní roli exceluje Tereza Dočkalová. Manželské drama proběhne ve velkém sále v úterý 17. dubna.

Příběhy, písně a balady. Takový je koncertní program známé popové legendy Václava Neckáře, který spolu s kapelou Bacily odehraje ve čtvrtek 19. dubna písně z celé jeho hudební kariéry.

S netradiční hořkou komedií Tolik hlav o zradě a přátelství, odvážných snech a lásce k bigbeatu přijede ve středu 25. dubna Divadelní společnost K. Střihavky Praha. V režijním debutu známého rockového zpěváka hrají Zdena Hadrbolcová, Kristýna Leichtová, Jan Dolanský a Jan Zadražil.

Katarzia (SK), mladá osobitá písničkářka podmaňující svými uhrančivými texty a éterickou i zemitou bytostí, navštíví táborské divadlo 27. dubna. Koncert začne v 19 hodin a proběhne netradiční formou, protože diváci budou přizváni přímo na jeviště.

Vedle výše uvedených představení a koncertů diváky čeká další nabitý program, milovníci výtvarného umění jsou zváni na výstavu Projektu Křížová chodba XVI., v rámci níž je vystaveno široké spektrum děl, přes malbu, kresbu nebo grafiku až k prostorové tvorbě. Výstava trvá do konce dubna. 

Více informací o programu najdete na  www.divadlotabor.cz
 


Fotografie


Autor: - i, dap -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Pusťte Donnu k maturitě!

Divadlo / komedie
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - malý sál
11.12.2018 od 19:00 hod.

 

iShorts - Jak přežít vánoce

Kino / film / pásmo krátkých filmů
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
11.12.2018 od 20:00 hod.

 

Vánoční výstava

Výstava / Vernisáž výstavy
Spektrum Sezimovo Ústí
11.12.2018 - 19.12.2018 od 18:00 hod.
vícedenní akce

 

Skleněný strop

Divadlo / drama
Městské divadlo Český Krumlov
11.12.2018 od 19:30 hod.