PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Divadlo Oskara Nedbala v dubnu nabídne program k pobavení i zamyšlení

Divadlo Oskara Nedbala v dubnu nabídne program k pobavení i zamyšlení

Pondělí, 09.04.2018 / článek

 

Dubnový program táborského Divadla Oskara Nedbala láká na zajímavá představení. Ať už je to Vražda v salónním kupé od táborského divadelního spolku Na šikmé ploše, nebo koncerty Václava Neckáře a Katarzie.  

V rámci předplatitelské skupiny F bude uvedena bizarní secesní detektivní komedie A studia Rubín Praha Moje malá úchylka. Na příběh o tom, co se stane, když se v jedné místnosti vyskytnou postavy trpící poněkud netradičními poruchami, se těšte dnes, 9. dubna v 19 hodin.

Divadelní spolek Na šikmé ploše Tábor představí v pátek 13. dubna hru Járy Cimrmana, Ladislava Smoljaka a Zdeňka Svěráka Vražda v salonním coupé.

Pokud chcete vidět nejlepší českou herečku loňského roku, nenechte si ujít si Noru (Domeček pro panenky). V titulní roli exceluje Tereza Dočkalová. Manželské drama proběhne ve velkém sále v úterý 17. dubna.

Příběhy, písně a balady. Takový je koncertní program známé popové legendy Václava Neckáře, který spolu s kapelou Bacily odehraje ve čtvrtek 19. dubna písně z celé jeho hudební kariéry.

S netradiční hořkou komedií Tolik hlav o zradě a přátelství, odvážných snech a lásce k bigbeatu přijede ve středu 25. dubna Divadelní společnost K. Střihavky Praha. V režijním debutu známého rockového zpěváka hrají Zdena Hadrbolcová, Kristýna Leichtová, Jan Dolanský a Jan Zadražil.

Katarzia (SK), mladá osobitá písničkářka podmaňující svými uhrančivými texty a éterickou i zemitou bytostí, navštíví táborské divadlo 27. dubna. Koncert začne v 19 hodin a proběhne netradiční formou, protože diváci budou přizváni přímo na jeviště.

Vedle výše uvedených představení a koncertů diváky čeká další nabitý program, milovníci výtvarného umění jsou zváni na výstavu Projektu Křížová chodba XVI., v rámci níž je vystaveno široké spektrum děl, přes malbu, kresbu nebo grafiku až k prostorové tvorbě. Výstava trvá do konce dubna. 

Více informací o programu najdete na  www.divadlotabor.cz
 


Fotografie


Autor: - i, dap -

Fotky a videa z Mighty Sounds

 Fotografie a videa z festivalu Mighty Sounds najdete v následujících dnech na webu Kulturne.com nebo na facebooku Kulturnme.com ZDE. Photos and videos of festival Mighty Sounds you can check in next days on websites Kulturne.com and facebook HERE

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Milenky starého kriminálníka

Kino / film / komedie / + živá hudba
Divadelní park
17.07.2018 od 21:00 hod.

 

Do vesmíru!

Pro děti / prázdninový program pro děti
Jednota
17.07.2018 od 08:00 hod.

 

Letní kino 2018 - Hurvínek a kouzelné muzeum

Kino / film
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
17.07.2018 od 21:00 hod.