PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Civilní Obrana brázdí po klubech, na jihu zavítá do táborského Orionu

Civilní Obrana brázdí po klubech, na jihu zavítá do táborského Orionu

Úterý, 17.04.2018 / článek + video

 

Kapela Civilní obrana pomalu míří k závěru jarní koncertní šňůry, která čítá pět zastávek. Tou poslední je koncert v pátek 20. dubna od 20 hodin v táborském klubu Orion.  V roli předkapely se představí začínající písničkář Fabián Berka. 

Čáslavská punk-rocková skupina už odehrála stovky koncertů po celé České Republice a Slovensku, desítky účinkování na předních českých festivalech jako Votvírák, Sázava Fest, Trutnov Open Air, Přeštěnice Music Festival, Natruc a dalších. Na kontě má tři studiová alba (Konkurz, [So:wA]? a Loterie) a několik samostatných singlů (například "Pussy je kunda", "Holku pevnou mít" nebo "I Like Mrkvička".).

Kapela vznikla v roce 2005, kdy si několik kamarádů ze Střední Průmyslové Školy v Čáslavi občas zašlo zahrát na kytary do bývalého skladu Civilní Obrany (odtud název Civilní Obrana), ale vážně to kluci začali brát až od roku 2007, kdy se začalo s koncertními vystoupeními. 

Více info na civilniobrana.czFotografie


Autor: - dap, i -

Fotky a videa z Mighty Sounds

 Fotografie a videa z festivalu Mighty Sounds najdete v následujících dnech na webu Kulturne.com nebo na facebooku Kulturnme.com ZDE. Photos and videos of festival Mighty Sounds you can check in next days on websites Kulturne.com and facebook HERE

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Milenky starého kriminálníka

Kino / film / komedie / + živá hudba
Divadelní park
17.07.2018 od 21:00 hod.

 

Do vesmíru!

Pro děti / prázdninový program pro děti
Jednota
17.07.2018 od 08:00 hod.

 

Letní kino 2018 - Hurvínek a kouzelné muzeum

Kino / film
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
17.07.2018 od 21:00 hod.