PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Civilní Obrana brázdí po klubech, na jihu zavítá do táborského Orionu

Civilní Obrana brázdí po klubech, na jihu zavítá do táborského Orionu

Úterý, 17.04.2018 / článek + video

 

Kapela Civilní obrana pomalu míří k závěru jarní koncertní šňůry, která čítá pět zastávek. Tou poslední je koncert v pátek 20. dubna od 20 hodin v táborském klubu Orion.  V roli předkapely se představí začínající písničkář Fabián Berka. 

Čáslavská punk-rocková skupina už odehrála stovky koncertů po celé České Republice a Slovensku, desítky účinkování na předních českých festivalech jako Votvírák, Sázava Fest, Trutnov Open Air, Přeštěnice Music Festival, Natruc a dalších. Na kontě má tři studiová alba (Konkurz, [So:wA]? a Loterie) a několik samostatných singlů (například "Pussy je kunda", "Holku pevnou mít" nebo "I Like Mrkvička".).

Kapela vznikla v roce 2005, kdy si několik kamarádů ze Střední Průmyslové Školy v Čáslavi občas zašlo zahrát na kytary do bývalého skladu Civilní Obrany (odtud název Civilní Obrana), ale vážně to kluci začali brát až od roku 2007, kdy se začalo s koncertními vystoupeními. 

Více info na civilniobrana.czFotografie


Autor: - dap, i -

Malá scéna láká na výstavy fotografií "čističky"

Budějovická kavárna na Malé scéně (DK Metropol) je místem, kde si můžete prohlédnout výstavu fotografického projektu Za hranici nevšedna, který má na svědomí trio fotografů Veronika Pilařová, Tomáš Bajer a Jindra Prokeš. Fotografie byly pořízeny převážně ve Staré čistírně odpadních vod v pražské Bubenči a divákovi přiblíží českou komunitu vyznavačů Steampunku. Výstava potrvá do 30. května a je přístupná vždy v časech otevírací doby kavárny. Více na www.bartfood.eu. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Jeden svět České Budějovice 2019

Kino / film / dokument / Dokument, festival, lidská práva
Český rozhlas České Budějovice
19.03.2019 - 22.03.2019 od 08:00 hod.
vícedenní akce

 

Kolega Mela Gibsona

Divadlo / komedie / komedie
Městské divadlo Český Krumlov
19.03.2019 od 19:30 hod.

 

Tradiční setkání jubilantů - Senior klub ZVVZ

Ostatní
Dům kultury Milevsko
19.03.2019 od 15:00 hod.

 

Zářivě barevný podzim na Černobylu a vůkol

Ostatní / setkání / beseda
Dům kultury Milevsko
19.03.2019 od 18:00 hod.