PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Civilní Obrana brázdí po klubech, na jihu zavítá do táborského Orionu

Civilní Obrana brázdí po klubech, na jihu zavítá do táborského Orionu

Úterý, 17.04.2018 / článek + video

 

Kapela Civilní obrana pomalu míří k závěru jarní koncertní šňůry, která čítá pět zastávek. Tou poslední je koncert v pátek 20. dubna od 20 hodin v táborském klubu Orion.  V roli předkapely se představí začínající písničkář Fabián Berka. 

Čáslavská punk-rocková skupina už odehrála stovky koncertů po celé České Republice a Slovensku, desítky účinkování na předních českých festivalech jako Votvírák, Sázava Fest, Trutnov Open Air, Přeštěnice Music Festival, Natruc a dalších. Na kontě má tři studiová alba (Konkurz, [So:wA]? a Loterie) a několik samostatných singlů (například "Pussy je kunda", "Holku pevnou mít" nebo "I Like Mrkvička".).

Kapela vznikla v roce 2005, kdy si několik kamarádů ze Střední Průmyslové Školy v Čáslavi občas zašlo zahrát na kytary do bývalého skladu Civilní Obrany (odtud název Civilní Obrana), ale vážně to kluci začali brát až od roku 2007, kdy se začalo s koncertními vystoupeními. 

Více info na civilniobrana.czFotografie


Autor: - dap, i -

V pražském Arše vystoupí jazzový objev Kamasi Washington

Největší jazzový objev desetiletí, saxofonista a kompozer Kamasi Washington, oslovil znalce stejně jako vyhraněné hipsterské publikum. Jako saxofonista i aranžér se představil na albu Kendricka Lamara a svým tříhodinovým kompletem Epic získal sérii mezinárodních ocenění. Spolupracoval s Wayne Shorterem, Herbie Hancockem, Lauryn Hill i Snoop Doggem, se zappovským klávesistou George Dukem i zpěvačkou Chakou Khan a vystoupil na velkých festivalech včetně Coachella, Glastonbury, Fuji Rock, Bonnaroo a Primavera. V Praze představí repertoár ze svého napjatě očekávaného alba. Koncert se koná v Divadle Archa ve středu 23. května od 20 hodin. Vstupenky seženete na GoOut od 990 korun. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Byl jsem při tom

Divadlo / jiný / LiStOVáNí
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - malý sál
21.05.2018 od 17:00 hod.

 

Budějovický majáles

Festival / hudba - divadlo - zábava
České Budějovice
21.05.2018 - 25.05.2018
vícedenní akce