PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


A taková to byla láska. V Divadle Oskara Nedbala Listovali další knihou

A taková to byla láska. V Divadle Oskara Nedbala Listovali další knihou

Neděle, 01.04.2018 / fotoreport + článek

 

A taková to byla láska – to byla knížka, kterou si herci zapojení do projektu Listování vybrali pro své další představení. Člověk by od takové knížky tak trochu čekal romantický a srdcervoucí příběh, ale opak je pravdou – alespoň, co se té romantiky týče. Tahle knížka je totiž výpovědí ženy, která zjistí, že její manžel nevěrný s mnohem mladší slečnou. Se zlomeným srdcem, pár sbalenými taškami a malou dcerou proto v noci odjíždí na rodinnou chatu, kam jí veze její vlastní tchán. Ten jí totiž paradoxně rozumí víc, než by si myslela. I jemu totiž kdysi dávno někdo zlomil srdce.

A taková to byla láska, bylo jedno z nejlepších představení, které jsem viděla. Bylo dojemné, drsné, neskutečně působivé a naprosto perfektně zahrané. Věře Hollé, jakožto zraněné, zhrzené a nešťastné ženské, jsem věřila naprosto všechno, co říkala a ve chvílích, kdy vypadala, že se skutečně zhroutí a rozpláče, jsem měla sto chutí ji obejmout a říct, jí, že to všechno přebolí a že jí takovýhle hajzlík nikdy nestál za to.

I herec Zdeněk Černín předvedl úplně úžasný výkon chápajícího tchána, který se své snaše v asi té nejhorší chvilce jejího života svěří s vlastním bolestivým tajemstvím – se svojí aférkou s mladou, krásnou a energickou dámou, která dost možná čekala jeho dítě.

Musím říct, že tohle představení jsem si maximálně užila a z táborského Divadla Oskara Nedbala jsem odcházela v poněkud rozčarovaném a trochu posmutnělém rozpoložení, které k rázu příběhu patřilo, byť jsem to z počátku úplně nepředpokládala. Možná právě o to větší a silnější moje pocity – a věřím, že i pocity ostatních diváků – byly.  


Fotografie


Autor: Wendy Šimotová

Fotky a videa z Mighty Sounds

 Fotografie a videa z festivalu Mighty Sounds najdete v následujících dnech na webu Kulturne.com nebo na facebooku Kulturnme.com ZDE. Photos and videos of festival Mighty Sounds you can check in next days on websites Kulturne.com and facebook HERE

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Do vesmíru!

Pro děti / prázdninový program pro děti
Jednota
17.07.2018 od 08:00 hod.

 

Letní kino 2018 - Hurvínek a kouzelné muzeum

Kino / film
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
17.07.2018 od 21:00 hod.

 

Milenky starého kriminálníka

Kino / film / komedie / + živá hudba
Divadelní park
17.07.2018 od 21:00 hod.