PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Anděly ocenění J.A.R. vyeskalují dobro v plánské Sokolovně

Anděly ocenění J.A.R. vyeskalují dobro v plánské Sokolovně

Úterý, 17.04.2018 / článek + video

 

Už v pátek 20. dubna se můžete těšit na kapelu poháněnou vysokooktanovým palivem složeným z rytmů, beglajtů a riffů, vybavenou novým repertoárem z poslední desky Eskalace dobra. Anděly ověnčená funková legenda J.A.R. přijede zbořit plánskou Sokolovnu. Začátek koncertu je ve 20 hodin.

Skupina, nominovaná na prestižní ceny Anděl, ošlehaná mnoha sály, vzteklá mnoha vzteky a moudrá prožitými léty. J.A.R. funguje od roku 1989 a roztančí i huděbně potěší každého. Sestava předních českých hudebníků, textařů a skladatelů mluví za vše: Roman Holý, Oto Klempíř, Michael Viktořík, Dan Bárta, Mirek Chyška, Pavel Bady Zbořil, Robert Balzar, Filip Jelínek, Radek Kašpar a František Kop. 

Vstupenky za 380 Kč na místě, 330 Kč v předprodeji - SMS ticket, Restaurace Maxim Planá nad Lužnicí, Flip shop Tábor. S Kulturne.com můžete do čtvrtka soutěžit o volný vstupy ZDE.

POZVÁNKA od J.A.R.:


Událost ZDE


Autor: - jp, dap -

Malá scéna láká na výstavy fotografií "čističky"

Budějovická kavárna na Malé scéně (DK Metropol) je místem, kde si můžete prohlédnout výstavu fotografického projektu Za hranici nevšedna, který má na svědomí trio fotografů Veronika Pilařová, Tomáš Bajer a Jindra Prokeš. Fotografie byly pořízeny převážně ve Staré čistírně odpadních vod v pražské Bubenči a divákovi přiblíží českou komunitu vyznavačů Steampunku. Výstava potrvá do 30. května a je přístupná vždy v časech otevírací doby kavárny. Více na www.bartfood.eu. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Zářivě barevný podzim na Černobylu a vůkol

Ostatní / setkání / beseda
Dům kultury Milevsko
19.03.2019 od 18:00 hod.

 

Žalman & SPOL. 2019

Hudba / koncert / folk
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - malý sál
19.03.2019 od 19:00 hod.

 

Dobytí severního pólu Čechem Karlem Němcem 5. dubna 1909

Divadlo / divadelní představení
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
19.03.2019 od 19:09 hod.

 

Severní Korea očima Milana Bureše

Ostatní / setkání / Přednáška
Spektrum Sezimovo Ústí
19.03.2019 od 17:00 hod.