PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Anděly ocenění J.A.R. vyeskalují dobro v plánské Sokolovně

Anděly ocenění J.A.R. vyeskalují dobro v plánské Sokolovně

Úterý, 17.04.2018 / článek + video

 

Už v pátek 20. dubna se můžete těšit na kapelu poháněnou vysokooktanovým palivem složeným z rytmů, beglajtů a riffů, vybavenou novým repertoárem z poslední desky Eskalace dobra. Anděly ověnčená funková legenda J.A.R. přijede zbořit plánskou Sokolovnu. Začátek koncertu je ve 20 hodin.

Skupina, nominovaná na prestižní ceny Anděl, ošlehaná mnoha sály, vzteklá mnoha vzteky a moudrá prožitými léty. J.A.R. funguje od roku 1989 a roztančí i huděbně potěší každého. Sestava předních českých hudebníků, textařů a skladatelů mluví za vše: Roman Holý, Oto Klempíř, Michael Viktořík, Dan Bárta, Mirek Chyška, Pavel Bady Zbořil, Robert Balzar, Filip Jelínek, Radek Kašpar a František Kop. 

Vstupenky za 380 Kč na místě, 330 Kč v předprodeji - SMS ticket, Restaurace Maxim Planá nad Lužnicí, Flip shop Tábor. S Kulturne.com můžete do čtvrtka soutěžit o volný vstupy ZDE.

POZVÁNKA od J.A.R.:


Událost ZDE


Autor: - jp, dap -

Fotky a videa z Mighty Sounds

 Fotografie a videa z festivalu Mighty Sounds najdete v následujících dnech na webu Kulturne.com nebo na facebooku Kulturnme.com ZDE. Photos and videos of festival Mighty Sounds you can check in next days on websites Kulturne.com and facebook HERE

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Milenky starého kriminálníka

Kino / film / komedie / + živá hudba
Divadelní park
17.07.2018 od 21:00 hod.

 

Do vesmíru!

Pro děti / prázdninový program pro děti
Jednota
17.07.2018 od 08:00 hod.

 

Letní kino 2018 - Hurvínek a kouzelné muzeum

Kino / film
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
17.07.2018 od 21:00 hod.