PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Sladké Budějovice. Na Výstavišti bude Čokoládový Festival a sladkých drobností

Sladké Budějovice. Na Výstavišti bude Čokoládový Festival a sladkých drobností

Pátek, 23.03.2018 / článek

 

 Od 23. do 25. března bude Výstaviště České Budějovice čokoládové. Své stánky tu rozloží prodejci nejrůznějších čokoládových specialit a dobrot.

Čokoládový Festival 2018 přinese třeba kulinářskou přehlídku, na níž skvělí kuchaři předvedou své čokoládové recepty. V nich uvidíte, s čím vším je možné čokoládu kombinovat. Návštěvníci ochutnají třeba gaskoňské dušené hovězí maso s čokoládou a armagnacem, nebo vanilkovou krupicovou kaši z espumy s čokoládovým sněhem ze suchého ledu. Příznivci umění se zas jistě rádi zastaví u obrazů malovaných hořkou, bílou a barevnou čokoládou štětcem a špachtlí na plátno.

"Letos bude více stánků, ochutnávek a také se uskuteční řada zajímavých soutěží, například tzv. hra o poklad. Každý, kdo se do hry bude chtít zapojit si může u vstupu za poplatek zakoupit zlatý čokoládový pohár. Každý pohár obsahuje klíč k pokladu, ale pouze jeden z těchto klíčů otevře truhlu s dárky od našich sponzorů a pěněžitou odměnou," říkají pořadatelé. 

Návštěvníky také čekají semináře a budou se učit čokoládu vařit. Ve festivalovém programu samozřejmě nebudou chybět aktivity pro děti. 

Vstupenky
zakoupíte na místě i v předprodeji za 60 Kč (35,- Kč pro studenty i dospěli – zadarmo pro děti do 6 let). Více informací naleznete na www.cokoladovy-festival.cz.  Událost na facebooku naleznete ZDE 


Fotografie


Autor: - i -

Fotky a videa z Mighty Sounds

 Fotografie a videa z festivalu Mighty Sounds najdete v následujících dnech na webu Kulturne.com nebo na facebooku Kulturnme.com ZDE. Photos and videos of festival Mighty Sounds you can check in next days on websites Kulturne.com and facebook HERE

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Milenky starého kriminálníka

Kino / film / komedie / + živá hudba
Divadelní park
17.07.2018 od 21:00 hod.

 

Do vesmíru!

Pro děti / prázdninový program pro děti
Jednota
17.07.2018 od 08:00 hod.

 

Letní kino 2018 - Hurvínek a kouzelné muzeum

Kino / film
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
17.07.2018 od 21:00 hod.