PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Sladké Budějovice. Na Výstavišti bude Čokoládový Festival a sladkých drobností

Sladké Budějovice. Na Výstavišti bude Čokoládový Festival a sladkých drobností

Pátek, 23.03.2018 / článek

 

 Od 23. do 25. března bude Výstaviště České Budějovice čokoládové. Své stánky tu rozloží prodejci nejrůznějších čokoládových specialit a dobrot.

Čokoládový Festival 2018 přinese třeba kulinářskou přehlídku, na níž skvělí kuchaři předvedou své čokoládové recepty. V nich uvidíte, s čím vším je možné čokoládu kombinovat. Návštěvníci ochutnají třeba gaskoňské dušené hovězí maso s čokoládou a armagnacem, nebo vanilkovou krupicovou kaši z espumy s čokoládovým sněhem ze suchého ledu. Příznivci umění se zas jistě rádi zastaví u obrazů malovaných hořkou, bílou a barevnou čokoládou štětcem a špachtlí na plátno.

"Letos bude více stánků, ochutnávek a také se uskuteční řada zajímavých soutěží, například tzv. hra o poklad. Každý, kdo se do hry bude chtít zapojit si může u vstupu za poplatek zakoupit zlatý čokoládový pohár. Každý pohár obsahuje klíč k pokladu, ale pouze jeden z těchto klíčů otevře truhlu s dárky od našich sponzorů a pěněžitou odměnou," říkají pořadatelé. 

Návštěvníky také čekají semináře a budou se učit čokoládu vařit. Ve festivalovém programu samozřejmě nebudou chybět aktivity pro děti. 

Vstupenky
zakoupíte na místě i v předprodeji za 60 Kč (35,- Kč pro studenty i dospěli – zadarmo pro děti do 6 let). Více informací naleznete na www.cokoladovy-festival.cz.  Událost na facebooku naleznete ZDE 


Fotografie


Autor: - i -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Filmový život veselský

Ostatní / přednáška, beseda a projekce
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
25.09.2018 od 19:00 hod.

 

 

Big Band Gustava Broma

Hudba / koncert / swing a jazz
DIvadlo Fráni Šrámka
25.09.2018 od 19:00 hod.