PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Totální nasazení zahraje ve čtyřech ve Fabrice. Odhalilo také klip se starým scénářem

Totální nasazení zahraje ve čtyřech ve Fabrice. Odhalilo také klip se starým scénářem

Sobota, 03.03.2018 / článek + video

 

Už 28. sezónu nedávno zahájila slánská punk-rocková skupina Totální nasazení. Ke dvacítce titulů vydaných jako CD, DVD, LP i MC letos už brzy přidá skupina koncert s pořadovým číslem 1600, plánuje také natáčení nového alba a hlavně jako každoročně spoustu koncertů. Skupina zahraje dnes, v sobotu 3. března, od 20 hodin v budějovickém klubu MC Fabrika. Doprovodí ji kapela Imodium.  

Totální nasazení absolvovalo závěr uplynulé koncertní klubové sezóny v poněkud netradičním složení, když posílilo svojí sestavu známou z posledních let jako trio, tzn. Sváťa – baskytara, zpěv, Karloss – kytara, zpěv a Franky – bicí, o staronového člena Pavla Pešatu alias P.P.Cvoka – kytara, zpěv, který se ke kapele přidal v rámci podzimního tour coby milý host.

„Turné bylo naprosto skvělé a myslím, že se povedlo na výbornou. Všude přišla spousta lidí, kluby byly plné, často totálně narvané a panovala na něm taková celková vzájemná pohoda. A protože to bavilo nejen nás, ale i lidi na koncertech, a protože má Pavel teď zkraje roku ještě volněji, no a taky protože jsme na podzim nestihli objet všechna místa, kde nás takhle chtěli fanoušci vidět, domluvili jsme se s P.P.Cvokem, že si dáme ještě repete a dvacítku koncertů od února do konce dubna odehrajeme znovu ve čtyřech,“  řekl k plánům skupiny její baskytarista a zpěvák Sváťa Šváb.Díky rozšířené sestavě se kapela rozhodla po šesti letech oprášit scénář nezrealizovaného klipu na skladbu Mikulhash a videoklip, který pojali jako bláznivou kriminálku, natočit.

„V roce 2011 jsme se po vydání alba Crazy story domluvili, že uděláme klip na song Mikulhash, vše bylo připraveno, ale nějak se z různých důvodů stále nedařila realizace. Okolnosti prostě byly proti nám. Až teď po letech, poté, co jsme se domluvili s Pavlem na dalších společných koncertech, jsme si řekli, že když máme v lednu volno, mohli bychom tuhle jeho píseň, kterou máme nyní v repertoáru, oprášit a klip konečně natočit. Navíc jsme ho pojali jako detektivku a kdo z nás by si v ní nechtěl jako malý kluk někdy zahrát. Takže je to i takový další splněný klukovský sen,“ dodává Sváťa Šváb, autor scénáře.

Po skončení jarní klubové sezóny sice P.P. Cvok kapelu na zbytek roku z rodinných důvodů opustí, ale bude to pouze dočasně. V plánu je totiž nejen další společné turné na rok 2019, ale také natáčení nového, v pořadí již jedenáctého řadového alba, které bude Totální nasazení nahrávat letos na podzim. Ve čtyřech.
 


Autor: - i, dap-

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Skleněný strop

Divadlo / Milostný trojúhelník
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - velký sál
25.03.2019 od 19:00 hod.

 

Beseda s Martinem Šonkou

Ostatní / setkání / beseda
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
25.03.2019 od 19:00 hod.

 

Jsem pěstoun

Výstava
Dům kultury Milevsko
25.03.2019 - 10.04.2019 od 15:00 hod.
vícedenní akce

 

Putovní výstava Jsem pěstoun

Výstava
Dům kultury Milevsko
25.03.2019 - 10.04.2019
vícedenní akce