PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Fotograf na cestách. Splněný sen Jiřího Kolbaby uvidí zájemci v Milevsku

Fotograf na cestách. Splněný sen Jiřího Kolbaby uvidí zájemci v Milevsku

Úterý, 06.02.2018 / článek

 

V nestandardním pořadu představí cestovatel Jiří Kolbaba množství snímků přírody, lidských tváří, zvířat a situací ze všech šesti kontinentů planety. Exotický výlet objasní specifika některých oblastí, přiblíží subjektivní pocity autora při snímání fotografií a přirozeně motivuje diváky k jejich vlastním cestovatelským projektům a fotografování. Beseda Fotograf na cestách se koná v pondělí 12. února od 18 hodin v milevském kině Bios. 

"Večer plný inspirací mimo jiné objasní mechanizmy globálního cestování a zásady kompoziční tvorby. Jirka se nedávno vrátil z Rallye Dakar 2018, věřím, že se s námi podělí i o tyto nejčerstvější zážitky," říká pořadatel Josef Veverka. 

"Mým snem je navštívit, poznat a pochopit další země, vzdálené kultury a přátelské domorodce,“
dodal Jiří Kolbaba.

Více na www.theworld.cz/cs/

 
Jiří Kolbaba – Fotograf na cestách – splněný sen
kino BIOS, Milevsko 12.02.2018, 18:00Fotografie


Autor: - i -

Střelnice v Táboře bude purpurová

Historická budova Spolkového domu Střelnice v Táboře se připojí k celosvětovým oslavám Mezinárodního dne předčasně narozených. Ty připadají na 17.listopadu, v tento den se Střelnice rozsvítí purpurovou barvou a zařadí se tak po boku takových velikánů jako je Eiffelova věž, Empire State Building či Niagárské vodopády. V ČR se připojili například Grandhotel Pupp v Karlových Varech, českobudějovická radnice, hrad Špilberk, Tančící dům či Žofín. Organizace Nedoklubko se touto iniciativou snaží zvýšit povědomí veřejnosti o předčasném porodu. Každoročně se v ČR předčasně narodí až 8000 dětí. Posláním orgaizace je psychosociální podpora rodičů po předčasném porodu a spolupráce s jednotlivými perinatologickými centry. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


"Ve státním zájmu" (A. Procházka)

Divadlo / komedie / komedie
Hostinec U Jandů
16.11.2018 od 19:00 hod.

 

Seminář grafologie pro pokročilé

Ostatní
Dům kultury Milevsko
16.11.2018 od 17:00 hod.

 

Tata Bojs + DJ`s Mardoša a Dušan Neuwerth

Hudba / koncert
Sokolovna Planá
16.11.2018 od 20:00 hod.