PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Summer Punk Párty Volyně se chystá na sedmý ročník, festival oznámil první jména

Summer Punk Párty Volyně se chystá na sedmý ročník, festival oznámil první jména

Středa, 31.01.2018 / článek + video

 

Od 17. do 18. srpna čeká příznivce rockové a punkové hudby sedmé pokračování festivalu Summer Punk Párty ve Volyni. Pořadatelé v přípravách na tento ročník se šťastným číslem nelení. Už v závěru loňského roku představili nové logo a nyní prozrazují také první jména pro rok 2018. A kdo že se letos na malebném prvorepublikovém koupališti letos ukáže? 

Prvním zahraničním jménem jsou v našich končinách dobře známí Acidez z mexického velkoměsta Guadalajara. Kromě nich byla zveřejněna také dvě domácí jména – dlouhou štreku přes celou republiku do Volyně absolvují Staré pušky, z Pardubic pak dorazí hardcore stálice Streetmachine!

Zbylých 12 interpretů se postupně objeví na FB stránce festivalu. Kromě českých kapel se můžete také těšit na dva zahraniční headlinery. Jedno je každopádně jisté už teď – volyňská plovárna se v srpnu opět otřese v základech.

FB stránka ZDE 
FB událost ZDE

Aftermovie 2017

 

 


Autor: - i -





Střelnice v Táboře bude purpurová

Historická budova Spolkového domu Střelnice v Táboře se připojí k celosvětovým oslavám Mezinárodního dne předčasně narozených. Ty připadají na 17.listopadu, v tento den se Střelnice rozsvítí purpurovou barvou a zařadí se tak po boku takových velikánů jako je Eiffelova věž, Empire State Building či Niagárské vodopády. V ČR se připojili například Grandhotel Pupp v Karlových Varech, českobudějovická radnice, hrad Špilberk, Tančící dům či Žofín. Organizace Nedoklubko se touto iniciativou snaží zvýšit povědomí veřejnosti o předčasném porodu. Každoročně se v ČR předčasně narodí až 8000 dětí. Posláním orgaizace je psychosociální podpora rodičů po předčasném porodu a spolupráce s jednotlivými perinatologickými centry. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 




Kultura dnes


"Ve státním zájmu" (A. Procházka)

Divadlo / komedie / komedie
Hostinec U Jandů
16.11.2018 od 19:00 hod.

 

Seminář grafologie pro pokročilé

Ostatní
Dům kultury Milevsko
16.11.2018 od 17:00 hod.

 

Tata Bojs + DJ`s Mardoša a Dušan Neuwerth

Hudba / koncert
Sokolovna Planá
16.11.2018 od 20:00 hod.