PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Summer Punk Párty Volyně se chystá na sedmý ročník, festival oznámil první jména

Summer Punk Párty Volyně se chystá na sedmý ročník, festival oznámil první jména

Středa, 31.01.2018 / článek + video

 

Od 17. do 18. srpna čeká příznivce rockové a punkové hudby sedmé pokračování festivalu Summer Punk Párty ve Volyni. Pořadatelé v přípravách na tento ročník se šťastným číslem nelení. Už v závěru loňského roku představili nové logo a nyní prozrazují také první jména pro rok 2018. A kdo že se letos na malebném prvorepublikovém koupališti letos ukáže? 

Prvním zahraničním jménem jsou v našich končinách dobře známí Acidez z mexického velkoměsta Guadalajara. Kromě nich byla zveřejněna také dvě domácí jména – dlouhou štreku přes celou republiku do Volyně absolvují Staré pušky, z Pardubic pak dorazí hardcore stálice Streetmachine!

Zbylých 12 interpretů se postupně objeví na FB stránce festivalu. Kromě českých kapel se můžete také těšit na dva zahraniční headlinery. Jedno je každopádně jisté už teď – volyňská plovárna se v srpnu opět otřese v základech.

FB stránka ZDE 
FB událost ZDE

Aftermovie 2017

 

 


Autor: - i -

Odešel Michal Maudr alias DJ Loutka, legenda

 Podle zatím blíže nespecifikovaných událostí česká hudební scéna přišla o legendu, DJ Loutku. Letos oslavil 51. narozeniny. Michal Maudr DjLoutka byl jedním ze zakladatelů klubové scény v ČR a jedním z prvních hráčů české houseové hudby, žánru zůstal věrný. V roce 1993 spoluzaložil agenturu Roxydust house. Hrál po boku světových jmen jako Carl Cox, Dj Sneak, Terry Francis, Darren Emmerson, Chemical Brothers, Jazzanova, Underworld aj. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Letní kino 2018 - Po strništi bos

Kino / film
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
21.08.2018 od 20:30 hod.

 

Invaze 18

Ostatní / happening
Malšice
21.08.2018

 

50 let od invaze

Hudba / koncert / hudba - projekce
Univerzita Tábor
21.08.2018 od 18:00 hod.