PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Budějovická skupina Sýček pokřtí debutovou desku s Kalle a Oswaldovi

Budějovická skupina Sýček pokřtí debutovou desku s Kalle a Oswaldovi

Středa, 24.01.2018 / článek

 

Budějovická kapela Sýček, která je pod křídly nezávislého labelu NAAB, pokřtí v pátek 26. ledna v budejovickém klubu Velbloud svou debutovou desku _I_. Jedná se o nahrávku, prostřednictvím níž se tato hudební formace dostala do finálního výběru ceny Vinyla v kategorii objev roku. 

Sýček, který čerpá z dlouhé hudební tradice krautrocku a psychedelie si na slavnostní večer přizval spřátelené kapely Kalle a Oswaldovi. Prvně jmenované duo sklízí za svou druhou deskou Saffron Hills nebývale pochvalné recenze, o čemž svědčí mimo jiné nominace na nejlepší domácí album uplynulého roku jak ve Vinyle, tak i Apollu.

Oswaldovi pak divákům nabídnou čerstvě vydané album Songs about Persecution, se kterým nedávno absolvovali několika měsíční tour po Evropě. Koncert bude rovněž koncipován jako benefice s přednáškou Martina Šálka z České společnosti ornitologické o ohroženém druhu sovy.

Večer uzavře afterparty s Dj Náruč Aster. Začátek koncertů je ve 19 hodin. Vstupenky v předprodeji za 100 Kč jsou k dostání v Music Baru Velbloud a kavárně Široko. Na místě v den koncertu zaplatíte 150 Kč.


Fotografie


Autor: - dap - , foto: Petr Kašlal

Výherci soutěže o volné vstupy na Festival Vína a na koncert Monkey Business v Plané nad Lužnicí

 Výherci soutěže o volný vstup na Zahajovací košt, který se uskuteční v sobotu 24. února v rámci Táborského festivalu vína v Hotelu Palcát se stávají  Václav Pražák, Jan Štědrý, Marie Hořejší, Monika Pražáková, Jan Procházka, Vladimíra Suchanová, Tomáš Hrdina, Karel Macek, Jiří Štecher, Petr Kozojed, Jana Ratajová a Daniel Štecher. V soutěži o volný vstup na koncert Monkey Business, který se uskuteční v pátek 23.2.v Sokolovně v Plané nad Lužnicí, se stávají Markéta Voráčková, Libor Sůva, Martina Pokorná a Václav Kořený. Všem výhercům gratulujeme a ostatním děkujeme za účast. Další soutěže se již připravují.

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


xv.holubářský ples

Hudba / taneční zábava
Řepečská hospůdka
23.02.2018 od 20:00 hod.

 

Ples SOŠ a SOU Milevsko

Hudba
Dům kultury Milevsko
23.02.2018 od 20:00 hod.

 

Monkey business + Gustavo Rojo

Hudba / koncert / funk - indie rock
Sokolovna
23.02.2018 od 20:00 hod.

 

Sodoma Gomora ZNK - 3.narozeniny Divadelky

Hudba / koncert / rap - grime - horrorcore
Music club Divadelka
23.02.2018 od 20:00 hod.