PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Budějovická skupina Sýček pokřtí debutovou desku s Kalle a Oswaldovi

Budějovická skupina Sýček pokřtí debutovou desku s Kalle a Oswaldovi

Středa, 24.01.2018 / článek

 

Budějovická kapela Sýček, která je pod křídly nezávislého labelu NAAB, pokřtí v pátek 26. ledna v budejovickém klubu Velbloud svou debutovou desku _I_. Jedná se o nahrávku, prostřednictvím níž se tato hudební formace dostala do finálního výběru ceny Vinyla v kategorii objev roku. 

Sýček, který čerpá z dlouhé hudební tradice krautrocku a psychedelie si na slavnostní večer přizval spřátelené kapely Kalle a Oswaldovi. Prvně jmenované duo sklízí za svou druhou deskou Saffron Hills nebývale pochvalné recenze, o čemž svědčí mimo jiné nominace na nejlepší domácí album uplynulého roku jak ve Vinyle, tak i Apollu.

Oswaldovi pak divákům nabídnou čerstvě vydané album Songs about Persecution, se kterým nedávno absolvovali několika měsíční tour po Evropě. Koncert bude rovněž koncipován jako benefice s přednáškou Martina Šálka z České společnosti ornitologické o ohroženém druhu sovy.

Večer uzavře afterparty s Dj Náruč Aster. Začátek koncertů je ve 19 hodin. Vstupenky v předprodeji za 100 Kč jsou k dostání v Music Baru Velbloud a kavárně Široko. Na místě v den koncertu zaplatíte 150 Kč.


Fotografie


Autor: - dap - , foto: Petr Kašlal

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Novovčelnický uzlík - zrušeno

Sport / Hasičská soutěž
sportovní stadion - fotbalové hřiště
20.05.2018 od 13:00 hod.

 

DDT - premiéra hry

Divadlo / komedie
SPŠ Tábor - sál
20.05.2018 od 19:00 hod.