PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Velká piva z malých pivovarů se představí na Střelnici za zvuku rokenrolu

Velká piva z malých pivovarů se představí na Střelnici za zvuku rokenrolu

Pondělí, 08.01.2018 / článek

 

O víkendu 26. a 27.ledna budete moci ve spolkovém domě Střelnice v Táboře ochutnat velká piva z malých českých pivovarů. Návštěvníky Střelnického minibeer festu čeká 120 vzorků od 20 pivovarů, nebudou chybět soutěže ani kapely jako Naked Professors, The Oxx nebo Please the Trees.   

Dvoudenní Střelnický minibeer fest startuje v pátek 26. ledna od 16 hodin ve spolkovém domě Střelnice. "Festival je zaměřený na malé pivovary z celé České republiky, kde budete moci ochutnat kolem 120 vzorků piva od 20 pivovarů. Koncepce celého festivalu je postavená tak, aby návštěvníci mohli nejen pivo ochutnat, ale i se o pivu a výrobě piva dozvědět," říká za pořadatele Markéta Zajícová. 

Při vstupu každý obdrží ke své vstupence festivalové logované sklo, které má cejch 0,2 litru a nebo 0,4 litru.
"Cejch 0,2 litru vznikl právě proto, aby návštěvníci mohli opravdu ochutnat co nejvíce piv. Na Střelnici budou umístěné i mycí stanice, aby si návštěvník mohl své sklo vymýt a každé další pivo si nechat natočit do čisté sklenice. Protože čistá sklenice je základem dobrého piva, bez čistého skla nikdy dobré pivo nenačepujete," dodává. 

Střelnický minibeer fest nabídne také kulturní akce v rámci doprovodného programu. Festival zahájí v Aux Café na Střelnici v pátek od 18 hodin Pivovarský kvíz, kam se mohou návštěvníci přihlásit a porovnat svoje znalosti. Od 19 hodin začnou koncerty. V pátek se můžete těšit na Big boy band, Naked Professors, Carlos and His Coyotes a The Oxx.

V sobotu budou dveře Střelnice otevřeny od 13 hodin a festival zahájí od 14 hodin na malém sále přednáška o Domovařičství, dále od 17 hodin bude mít přednášku Dana Ondrášková, vyučující potravinářské technologie, mikrobiologie a biochemie na známé „Podskalské“, jejíž absolventi nacházejí uplatnění především jako sládci. Od 19 hodin na malém sále Střelnice vystoupí bluesman Martin Chik, a to sólo i s kapelou Martin Chic Blues Band. Na velkém sále od 20 hodin zahraje jičínská kapela The Hops Party a festival ve 22 hodin uzavře známá skupina Please the Trees.

Vstupenky v ceně 150 Kč seženou zájemci v přeprodeji v Aux Café na Střelnici, nebo v táborské pivotéce Craft Beer ve třetím patře OD Dvořák. Vstupenka platí na oba dny, počet lístků je omezen. Odkaz události ZDE
 


Fotografie


Autor: - i, dap -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Vernisáž výstavy Výtvarníci Milevska a okolí

Výstava
Milevsko - Galerie M
18.01.2019 od 17:00 hod.

 

Novoroční symfonický koncert (Václav Hudeček, Jan Mráček...)

Hudba / koncert
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - velký sál
18.01.2019 od 19:00 hod.

 

Bastard's Party Vol. I

Hudba / koncert
MC Fabrika
18.01.2019 od 20:00 hod.

 

Welicoruss (Rus) + Blamage

Hudba / koncert / melodic metal - black metal
Velbloud
18.01.2019 od 20:00 hod.